Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6

28. čvn 2012 12:10 #95147
Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6 od Petr Kostovský
Uživatel
Po upgrade joomly na 2.5.6 se začala objevovat zpráva při odeslání z Virtuemart a také z poptávkového formuláře v kontaktech zprava " Nelze inicializovat funkci mail "
Je možno někde nastavit ? Zásílání je přes PHP mail jako bylo před tímto upgrade.
děkuji

28. čvn 2012 14:38 #95152
Odpověď od Bong
Moderátor
Veškeré zprávy nechodí, nebo jen ty z Virtuemartu?

Zkuste nastavení odesílání emailových zpráv zkontrolovat a znovu nastavit v Joomle, případně v komponentě. Případně využijte SMTP.

www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...registrace-uzivatele
www.joomlaportal.cz/index.php/forum/49-r...at-formular-na-email
www.joomlaportal.cz/index.php/forum/18-a...55838-hromadna-posta

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. čvn 2012 15:11 #95155
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
Nechodí ani ty z kontaktů z Kontaktního formuláře . původně jsem myslel že přestal pracovat jen Virtuemart ale pak jsem zkusit i kontaktní formulář a to samé. Zkoušel jsem i SMTP také nic . Začalo to dělat po instalaci z verze 2.5.5 na verzi 2.5.6 .CCA před 3 dny zpátky . Vše probělho v pořádku při aktualizaci to nehlásilo žádné chyby. Mám hosting na savaně už jsem jim taky volal ,ale říkají že nic neměnili. Těd nevím jestli je to novou verzí joomly ale zatím to tak vypadá a vše tomu nasvědčuje. Ještě jsem mezi tím instalovat Xmap " Sitemaps manager " ale snad to s tím nic nemá společného . Mohu dát přístup na stránky do backendu a na webhostig třeba to pomůže s řešení.
děkuji

28. čvn 2012 15:23 #95158
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud myslíte, že je to opravdu verzí Joomly, můžete se zkusit vrátit na původní verzi.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr Kostovský

28. čvn 2012 15:33 #95159
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
OK zkusím to jen nevím jak ve správci rozšíření / správa a jak se jmenuje to rozšíření na 2.5.6 ? nějak to tam nevidím díky

28. čvn 2012 15:38 #95160
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
ještě doplním co to napsalo po aktualizaci

Verze schema databáze (v #__schemas): 2.5.6.
Aktualizace verze (v #__extensions): 2.5.6.
Ovladač databáze: mysqli.
66 změn databáze bylo úspěšně zkontrolováno.
24 změn databáze nemění strukturu tabulek a bylo přeskočeno.

Powered by Fórum