Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem

Re: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem 1 rok, 10 měsíců #94176

Ano. Fenris vám, na základě vašich požadavků, poradil JCE editor. Základní TinyMCE tuto správu nastavení uživatelských možností neobsahuje.
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Re: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem 1 rok, 10 měsíců #94178

Fenris napsal:
V editoru JCE je funkce pro přímé vložení v Wordu - z textu vloženého přes dialoghové okno bude je v tomto případě odstraněno Word formátování. Stejně tak je tam funkce pro vkládání obrázků, kde lze s obrázkem pracovat podobně jako ve Wordu.

Pro hodnocení můžete krom zmíněného použít pluginy z této kategorie - extensions.joomla.org/extensions/clients...es/ratings-a-reviews

Kde je ta funkce? Ja tam mam pouze Paste nebo Paste as plain test.
  • radek178
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel

Re: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem 1 rok, 10 měsíců #94182

A víte, že vám to z hlavy nepovím. JCE mám pouze na lokálu a k tomu se do neděle nedostanu, nicméně vzhledem k tomu, že jsem ten editor překládal, vím, že tam ta funkce někde je - možná ji jen nemáte povolenu či nastavenu...
  • Karri
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor

Re: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem 1 rok, 10 měsíců #94185

Záleží jakou verzi používáte. Starší mají speciál tlačítko, nové mají jen nastavení: JCE administrace :: Upravit profil - Parametry pluginů - Vložit - Microsoft Word® vyčištění

Viz. také: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/37-j...obrazju-clanky#89260
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 1 rok, 10 měsíců Napsal Bong.

Re: uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem 1 rok, 10 měsíců #94194

Aha, tak diky, ja jsem o tom nevedel a marne jsem po tom patral. Proste jsem to tam prehlidl. Mam ho v AJ, Cj nepouzivam.

Jeste se zeptam, jak to funguje? Pokud nastavim tu volbu na "Vzdycky", tak to cisti jakykoli kod nebo jen ten z wordu? Protoze zadny tlacitko tam po nastaveni na "Vzdycky" nepribyde.
  • radek178
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
  • Strana:
  • 1
  • 2
Doba nahrání stránky: 0.24 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 736 hostů a 6 členů

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu