Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

uzivatel a vkladani prispevku s obrazkem

01. čvn 2012 11:27 #94176
Odpověď od Bong
Moderátor
Ano. Fenris vám, na základě vašich požadavků, poradil JCE editor. Základní TinyMCE tuto správu nastavení uživatelských možností neobsahuje.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. čvn 2012 12:06 #94178
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Fenris napsal: V editoru JCE je funkce pro přímé vložení v Wordu - z textu vloženého přes dialoghové okno bude je v tomto případě odstraněno Word formátování. Stejně tak je tam funkce pro vkládání obrázků, kde lze s obrázkem pracovat podobně jako ve Wordu.

Pro hodnocení můžete krom zmíněného použít pluginy z této kategorie - extensions.joomla.org/extensions/clients...es/ratings-a-reviews


Kde je ta funkce? Ja tam mam pouze Paste nebo Paste as plain test.

01. čvn 2012 12:47 #94182
Odpověď od Karri
Návštěvník
A víte, že vám to z hlavy nepovím. JCE mám pouze na lokálu a k tomu se do neděle nedostanu, nicméně vzhledem k tomu, že jsem ten editor překládal, vím, že tam ta funkce někde je - možná ji jen nemáte povolenu či nastavenu...

01. čvn 2012 13:00 - 01. čvn 2012 13:11 #94185
Odpověď od Bong
Moderátor
Záleží jakou verzi používáte. Starší mají speciál tlačítko, nové mají jen nastavení: JCE administrace :: Upravit profil - Parametry pluginů - Vložit - Microsoft Word® vyčištění

Viz. také: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/37-j...obrazju-clanky#89260

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. čvn 2012 15:18 #94194
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Aha, tak diky, ja jsem o tom nevedel a marne jsem po tom patral. Proste jsem to tam prehlidl. Mam ho v AJ, Cj nepouzivam.

Jeste se zeptam, jak to funguje? Pokud nastavim tu volbu na "Vzdycky", tak to cisti jakykoli kod nebo jen ten z wordu? Protoze zadny tlacitko tam po nastaveni na "Vzdycky" nepribyde.

Powered by Fórum