Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Registrace uživatele

29. dub 2012 14:09 #93049
Registrace uživatele od Jan
Uživatel
zdarec, mám takovej problém při registraci nového uživatele. Při registraci mi to hlásí hlášky: "Nelze inicializovat funkci mail" a "Registrace se nezdařila: Při odesílání zprávy s oznámením aktivace došlo k chybě".
Přitom, když nastavím v administraci u správy uživatelů Aktivace nového uživatelského účtu možnost Žádné, tak mi to toho uživatele zaregistruje i s těmito hláškami.
Neví někdo, jak se zbavit těchto chybných hlášek? :-)
Předem děkuji

29. dub 2012 14:28 #93052
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
mate zrejme chybu v "globalnim nastaveni-server-Nastavení mailu"
co tam mate?
pokud smtp, tak si to spravne vyplnte dle info, co mate od poskytovatele hostingu

Joomla! pro každého

29. dub 2012 15:16 #93057
Odpověď od Jan
Uživatel
no měl jsem tam původně PHP mail a když to změním na smtp, tak je to stejný, akorát to hází Chyba SMTP logicky :-) . A nemůže to být i tím že můj web mám na localhostu?

29. dub 2012 15:19 - 29. dub 2012 15:20 #93059
Odpověď od Bong
Moderátor
Na local snad nepotřebujete mail. Funkce použijte až na ostrém webu.

Případně použijte nějaký SMTP veřejných služeb (Google,...)...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. bře 2013 07:47 #104955
Odpověď od MIchal
Uživatel
Zdravím, mám podobný problém:
Nezdařilo se u následující adresy odesilatele:xxx@seznam.cz

Registrace se nezdařila: Při odesílání zprávy s oznámením aktivace došlo k chybě
Uživatel se sice zaregistruje, ale takhle to opravdu nechci, chci aby to zaslalo mail a fungovalo tak jak má.

Nastavení mailu
SMTP
xxx@seznam.cz
cesta k sendmail /usr/sbin/sendmail
SMTP ověření NE

Jinak J 2.5.7
pl. hosting u Blueboard

Nevíte někdo co s tím?

07. bře 2013 08:07 #104956
Odpověď od Bong
Moderátor
Nezdařilo se jen pro jednoho konkrétního uživatele nebo doménu? Přijde vám nazpět nějaký email s hláškou a chybou o nemožnosti doručení? Zkoušel jste to nastavit dle nápovědy ?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: MIchal

Powered by Fórum