Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca gallery-nahledy

05. úno 2012 10:57 #88701
Phoca gallery-nahledy od davsev
Začátečník
Dobrý den v Phoca gallery na joomla 2.5.1 se mi nahledy normalne vygenerují ale na strankach mi to ukazuje po rozkliknuti nahledu tuto chybu:404 - Kategorie není zveřejněna, nebo neexistuje,Tuto stránku nemůžete navštívit, protože:
zastaralá záložka/oblíbené
vyhledávač, který má zastaralý index tohoto webu
překlep v adrese
na tuto stránku nemáte přístup
Požadovaný obsah nebyl nalezen.
Při zpracování požadavku došlo k chybě.

ale vše se mi zdá že mám nastavne správně,kde může být chyba?

05. úno 2012 12:51 #88705
Odpověď od Fil
Uživatel
Doporučil bych napsat do fóra na Phoca.cz, je tam živá diskuze a asi jsem tam našel i podobný problém >> When I click on a thumbnail opens a page of my site and not the larger image

Creative Webdesign - Tvoříme weby a shopy díky Joomle! ... už od jejího počátku

04. čvc 2012 10:25 #95306
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Taky jsem se s tím potýkal. Je to jednoduché. Musí v nějakém menu existovat nabídka fotogalerie - nebo něco podobného. Je jedno, jak to nazveš a v jakém je menu. Takže Nabídky, Main menu (třeba), +Nový, Typ položky Phoca Gallery
Seznam kategorií (detail kategorie), hotovo.

MaK.

--- -- -

12. čvc 2012 22:59 #95495
Odpověď od protektor
Začátečník
Zdravím, měl bych jeden dotaz ohledně nastavení Phoca gallery. Dá se nastavit vzhled a upořádán náhledů tak aby vypadal a fungoval podobně jako na této stránce?

Díky

13. čvc 2012 00:49 #95499
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Čau, myslím, že jo. Sic nevím, co znamená "upořádán náhledů," asi "uspořádání," ale s trochou citu by to jít mohlo.

Něco podobného testuju zde: cargo.mariankabele.com/fotogalerie

Stačí pořádně zvětšit náhledy, odstranit lupičku, pohrát si s rámečky, poladit popisky, nastavit pak fotogalerii v nabídkách Joomly jako hlavní stránku, deaktivovat moduly po stranách, nahoře, dole, a je to. Jen si nejsem jist tím textem, to už bude asi chtít zásah do šablony.

MaK.

protektor napsal: Zdravím, měl bych jeden dotaz ohledně nastavení Phoca gallery. Dá se nastavit vzhled a upořádán náhledů tak aby vypadal a fungoval podobně jako na této stránce?

Díky


--- -- -

16. čvc 2012 10:53 #95583
Odpověď od protektor
Začátečník
Tak jsem to zkoušel ale moc daleko jsem se nedostal. Nevím jak zvětšit velikost náhledů a jak nastavit stejné okraje. Zkoušel jsem nastavil různou velikost, ale náhled obrázků je pořád stejně veliký.
Zkoušel jsem i fotky smazat, upravit šablonu a nahrát je znovu. Ale nic. Pořád drží stejný rozměr.

Powered by Fórum