Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6

28. čvn 2012 15:40 #95161
Odpověď od Bong
Moderátor
Joomlu mezi rozšířeními nehledejte, Joomla je systém, na kterém jsou rozšíření nainstalována.

Vraťte se pomocí zálohy vytvořené před aktualizací (a neříkejte, že nezálohujete). Případně můžete zkusit přes správce rozšíření nainstalovat verzi J2.5.5 (Joomla_2.5.5-Stable-Full_Package), nebo tyto soubory nakopírovat přes FTP.

A napřed zálohujte...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. čvn 2012 15:45 #95162
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
ok zkusím to . Zálohuje to samo tak akorat zjistit den kdy jsem šel do 2.5.6 a uvidím . díky

28. čvn 2012 16:24 - 28. čvn 2012 16:26 #95165
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Sorry, že se do řešení montuju, ale opakovaně: jestli je funkce mail() podporována či za jakých podmínek, zjistíte nejryhleji na podpoře hostingu.
Webhosting na Wedosu třeba má omezení...

O něco málo jednodušší mi příjde vytvořit php soubor s vzorovým obsahem PHP funkce mail() a soubor načíst z webu. (i když moc není co ověřovat - když řve, že nejde, tak nejde...)
Jako další krok, jestli to je verzí, je jednodušší nainstalovat novou J!1.5 do složky...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

28. čvn 2012 17:44 #95173
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
ANo to všechno je celkem jasné. Po instalaci joomla 1.5.4 vše chodilo . Rozbehal jsem captcha-recapthca a vše běhalo.Naintaloval jsem Virtuemart a vše chodilo. Zkoušel jsem si vždy zadávat objednávky a došli na mail . Postupně jsem pouze plnil eshop produkty a najednou to píše tuto hlášku a mezi tím jsem klikl na aktualizaci joomla na 2.5.6 po třech dnes jsem zase testoval poslání objednávky z Virtuemart a nic pak z formuláře z kontaktů a nic. Něco se někde změnilo a mě napadá pouze že jsem aktualizovat joomly nic jiného. Pouze jsem přidával zboží . No zkusím to zítra třeba na Savaně se taky něco děje a něchtěj nic říct . zatím děkuji

01. čvc 2012 22:14 #95248
Odpověď od Petr Kostovský
Uživatel
Nakonec jsem PHP maily nerozběhal , ale funguje SMTP tak zatím dobrý . Pokud by se to ještě někomu stalo tak to napiště ať víme jestli to má něco s aktualizací joomly 2.5.4 na 2.5.6 s pozdravem

01. čvc 2012 22:49 - 01. čvc 2012 22:53 #95249
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
nerozběhal = nechtěl ?
nerozběhal = neuměl ?
nerozběhal = neptal se hostingu ?
nerozběhal = nezkoušel PHP mail(); ?

s pozdravem

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Powered by Fórum