Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nelze inicializovat funkci mail 2.5.6

30. srp 2012 14:32 #96746
Odpověď od Martin Kadlas
Uživatel
Ano mám Save mode zapnutý (byl tedy asi zapnutý i v J 2.5.4 kdy emaily chodily). Myslíte, že mám zjišťovat jak se vypne? Do této oblasti jsem se zatím nepouštěl. Jsem spíše parametrizátor Joomly, nežli vývojář, či administrátor. Děkuji za info.

30. srp 2012 21:23 #96760
Odpověď od Cony
Moderátor
On SafeMode jednoduše vypnout nelze, musel by to vypnout Váš Hosting, a ten se k tomu mít nebude. Obvykle jsem se ale u Hostingů setkal s tím, že měli vyčleněn jeden server na kterém byl Safe Mode vypnut. Nevím zda je to Váš případ. Každopádně překopírování části staré verze Joomly přes novou nepovažuji za šťastné řešení.

31. srp 2012 22:41 #96797
Odpověď od Martin Kadlas
Uživatel
Nastavil jsme SMTP dle přiloženého obrázku na svůj gmail/email a chodí jak backup tak i ostatní emaily. Děkuji za rady. Jedná se opravdu o chybu J2.5.6:

joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker...racker_item_id=28722
Přílohy:

08. zář 2012 14:05 - 08. zář 2012 14:09 #97092
Odpověď od david
Uživatel
Měl jsem stejný problém a nebyl to upgrade, ale čistá instalace a skutečně pomohlo nahrazení phpmailer a com_mailto z předešlé verze, práva jsem neměnil. Díky za tip!
Ještě doplnění - oba weby jsou na savaně, oba nově a J2.5.4 bez problemu a J2.5.6 zlobila, mail prostě nefungoval, bug?

08. zář 2012 17:02 #97094
Odpověď od metaltemplar
Začátečník
Je to chyba najnovsej verzie pred chvilou som ju opravoval taktiez - teda opravoval... staci nastavit odosielanie ako SMTP a potom to bezi v pohode.

21. led 2013 04:10 - 21. led 2013 04:10 #102477
Odpověď od raduna
Začátečník
tak já mám stejný problém a trápím se s tím mnohem více. mám verzi joomly 2.5.8 a nastavení SMTP nezabírá. kopírování čehokoliv z předchozí verze se mi nezdá moudré. Přesto prosím o radu. Napadá někoho jiné řešení?

Pro jistotu to ještě rozepíšu

při vytvoření kontaktu se mi objeví hláška, "Registrace se nezdařila: Při odesílání zprávy s oznámením aktivace došlo k chybě" a ještě " Nezdařilo se u následující adresy ......" Jde o adresu, ze které se má e-mail odeslat. Heslo atd. by mělo být nastaveno správně....

Kontakt se vytvoří bez aktivačního e-mailu, (bo jsem to byla donucena zapnout, ale nelíbí se mi to) ale uživatel je informován o neúspěšné registraci, takže... i když účet má, neví o tom.

Napadlo mě vypnout hlášení chyb, ale... to se mi nechce.

Prosím, moudré hlavy, kopněte mě správným směrem.

Powered by Fórum