Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Video galerie z FTP a file manager

25. dub 2014 07:51 #115766
Video galerie z FTP a file manager od Wlashty
Začátečník
Ahoj,
Mam vytvoreny soukromy rodinny web v joomle 2.5, takze zatez neni nijak velika. Mam zde zatim vytvorenou foto galery pres PhocaGallery. Rad bych vsak pridal i nejakou video galerku ktera by vypadala podobne a podporovala vetsinu video formatu. AllVideoShare treba nepodporuje .mpg a pri predstave, ze musim vse konvertovat ..... :O.

Dale shanim nejaky file manager co by umoznil uzivatelum nahrat soubory do slozky na ftp (mnou prednastavena) a moznost popisu o co se jedna. Ideal by byl, kdyby si pak mohl i jiny uzivatel prescist popis a soubor si stahnout.

Diky za pripadne rady

26. dub 2014 06:43 #115799
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Nejjednodušší cestou je nahrávat videa na Youtube (podporuje různé formáty) a videa si zobrazit v již existující Phoca Gallery.

2. Nahrávání souborů musíte řešit přes komponentu. Použijte Phoca Download (nebo podobné). To je to co potřebujete.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. dub 2014 08:04 #115800
Odpověď od Wlashty
Začátečník
dekuji za rady :).
Bohuzel bych nerad daval videa na youtube, jelikoz se jedna o videa soukroma. webhosting mam u wedosu, tudiz by se melo jednat o neomezeny prostor.
Nevis tedy o necem co by cerpalo z videi nahranych na FTP? Pokud ne, neadi :). I tak diky za odpoved :)

26. dub 2014 10:06 - 26. dub 2014 10:48 #115801
Odpověď od Bart
Moderátor
Řešil bych to přes Vimeo. To umožňuje mnoho nastavení a omezení, jak videa vložit pouze na vlastní web. Používal jsem rok pro verzi, teď nevím, jak je to s free verzí, ale mělo by to být podobné.

Jako nejjednodušší možnost doporučuji JW Player Advanced . Sám ho používám a jsem s ním spokojen. Rozšíření JW Player Advanced je implementace přehrávače JW Player do Joomly. Existuje mnoho verzí, bohužel ty lepší jsou docela mastně oceněné. Přesto jsem si toto rozšíření koupil :).

28. dub 2014 05:34 #115827
Odpověď od Wlashty
Začátečník
Diky moc, mrknu na to.

Powered by Fórum