Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Články ve více kategoriích

10. kvě 2013 15:22 - 10. kvě 2013 15:26 #107557
Články ve více kategoriích od Petr Drozda
Nováček
Ahoj všem. Aktuálně řeším články ve více kategoriích. Pročetl jsem místní témata a je mi jasné, že to buď vyřeším nějakou komponentou nebo kopírováním článků, kterému se nebráním. Duplicitu pro vyhledavače si snadno ošetřím.

Mám představu, že na indexové stránce bude výpis článků ze všech kategorií a v kategoriích budou jednotlivé magazíny. Napadá někoho jak ošetřit, aby se kopírované články do různých kategorií nezobrazovaly na indexu vícenásobně? Díky za nápady, nějak mi fantazie v letním parnu selhává :)

11. kvě 2013 12:30 #107580
Odpověď od Petr Drozda
Nováček
Zeptám se, nemá někdo osobní zkušenost s komponentou Multicategories pro multikategorizaci obsahu?

11. kvě 2013 23:38 #107603
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
osobne zkusenost nemam prijde mi, ze od j2.5 neni ani toto treba, kdyz si muzete strom kategorii udelat tak, jak potrebujete a do hloubky, jak potrebujete (narozdil od j1.5, kde bylo jen sekce-kategorie a nic vice)
mit jeden clanek ve vice kategoriich nejde, protoze nemuze byt na stejny clanek vice ruznych adres
kopirovat clanky mi prijde jako hloupe reseni
osobne bych se zamyslel nad strukturou webu a tu upravil tak, aby vicekategorie ci duplicity nebyly treba

Joomla! pro každého
Poděkovali: Petr Drozda

11. kvě 2013 23:47 #107604
Odpověď od Petr Drozda
Nováček
Děkuji za odpověď. V multikategorizaci vidím určité výhody, ty snad vyřeším komponentou Multicategories. Pokud s ní někdo bude chtít poradit, klidně se obraťte. Jinak zatím vypadá bezproblémově a přehledně.

Powered by Fórum