Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Adsmanager 2.7 problem s rameckama

03. led 2013 21:46 #101542
Adsmanager 2.7 problem s rameckama od Tomas Klinkovsky
Uživatel
Dobrý den, rád bych se tady zkušenějších kolegů zeptal jak vyřešit problém s Adsmanager 2.7 na webu joomla 2.5 - www.norskysen.cz/inzeraty

Jednotlivé kategorie mají kolem sebe šedý rámeček ,který nemůžu zaboha změnit - prošel jsem css a zkoušel vše změnit a nic... bude to asi blbinka, ale už několikátý den v tom ležím, hledám v diskuzi na oficiálních stránkách a odpověď nenalézám.

Mnohokrát děkuji za váš čas a ochotu.

03. led 2013 22:55 #101549
Odpověď od Cony
Moderátor
Rámečky máte ve své šabloně, konkrétně v souboru styles.css na řádku 3 pro tabulku a na řádku 138 pro buňky tabulky. Pozor ale zejména na řádek 3, může mít vliv na hodně věcí. Možná nejlrozumější by bylo přidat na konec souboru
Code:
#centercontent table {border: none}
a na řádku 138 nastavit border také na none.
Poděkovali: Tomas Klinkovsky

04. led 2013 22:36 #101597
Odpověď od Tomas Klinkovsky
Uživatel
Dobrý den, chtěl bych vám velmi poděkovat, opravdu jste mi nesmítně pomohl. Do budoucna to bude pro mě inspirace, kde může podobný problém být. Ještě jednou děkuji.

06. led 2013 14:44 #101647
Odpověď od Petr Drozda
Nováček
psychono1, mám pro Vás lehký tip. Začal jsem po letech znovu požívat Firefox a oblíbil jsem si ho zejména pro jeho vývojovou sekci, do které se dostanete třeba přes kláv. zkratku ctrl+shift+I a dostanete odpovědi na to, kde a jak je v css definován který prvek libovolného webu.

06. led 2013 14:53 #101649
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono podobné nástroje jsou i v Chrome (Ctr+Shift+I), v IE (F12) i v Opeře (Ctr+Shift+I). Nebo existují další rozšíření - mne nejvíce vyhovujeFirefox + FireBug.

Powered by Fórum