Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Joomla! Den Česko
(1 prohlížející) (1) host

TÉMA: Joomla! Den Česko

Joomla! Den Česko 2 let, 2 měsíců #93843

Ahoj,
chci se zeptat, jestli by se našli dobrovolníci, kteří by se podíleli na zorganizování JoomlaDay v Praze. Česká republika a její Joomla komunita by si jistě zasloužila takový event a třeba by to pomohlo i projektu jako takovému a hlavně webu joomlaportal.cz.

Já jsem již provedl první kroky a na posledním J and Beyond, který se konal teď o víkendu, oslovil řadu zkušených organizátorů. Mám tedy představu o tom, co pořádání takové akce obnáší a byl bych schopen zajistit nějaké sponzory.

Pak je ale třeba zajistit nějaké vhodné prostory s cateringem, připravit propagaci, najít speakery a sestavit program. Takže je potřeba najít minimálně další 3 lidi, kteří by se na zorganizování jednodenní akce mohli podílet.
Takže lidi, pište a diskutujte.
  • profinvent
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': karel0

Re: Joomla event v Praze 2 let, 2 měsíců #93844

podobne pokusy tu jiz byly, ale zatim to vzdy kleklo
prostor, misto, jidlo, ... se da resit kdykoliv, podstatni jsou speakeri+obsah a program
  • ghost
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Guru
  • Joomla! pro každého
Nabízím instalaci, legalizaci a zajištění JOOMLART šablon a formulářové komponenty RSFormPro!, ozvěte se mi. Joomla webem Joomla eshopem

Re: Joomla event v Praze 2 let, 2 měsíců #93845

ghost napsal:
podobne pokusy tu jiz byly, ale zatim to vzdy kleklo
prostor, misto, jidlo, ... se da resit kdykoliv, podstatni jsou speakeri+obsah a program

Fúj, to je nepěkný, škaredá věc. Takhle to zatracovat už při vzniku.

Nicméně - já se určitě rád připojím jako speaker i částečný organizátor i programátor (ve smyslu - jaký program budeme mít).
  • svatas
  • NEPŘÍTOMEN
  • Moderátor
  • Hlava české komunity a dvorní překladatel
Hlava české komunity redakčního systému Joomla! a překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Re: Joomla event v Praze 2 let, 2 měsíců #93846

nezatracuji to, jen pisi dosavadni zkusenost + to, co je resit nejdrive (speakeri a program)
  • ghost
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Guru
  • Joomla! pro každého
Nabízím instalaci, legalizaci a zajištění JOOMLART šablon a formulářové komponenty RSFormPro!, ozvěte se mi. Joomla webem Joomla eshopem

Re: Joomla event v Praze 2 let, 2 měsíců #93847

Ahojte. Jsem rád, že se nabídl někdo, kdo by danou akci organizoval a souhlasím, že základ je program od kterého se mimo jiné odvine i účest. Současně ale projekt limituje ještě termín - byť přibližný a lokalita.

Takže Buď to pojďme řešit zde, nebo maily, ale prosím ještě připiš, kdy by byla akce možná a kde. S těmi informacemi můžu oslovit případné speakery - třeba majitele firmy Artio, který má zkušenosti s Joomlou na velkých projektech a podobně.

Za sebe můžu slíbit, že se velice rád zúčastním:-)

Děkuji za upřesnění.

HonzaG
  • honzag
  • NEPŘÍTOMEN
  • Moderátor
::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

Re: Joomla event v Praze 2 let, 2 měsíců #93848

Tak to bychom byli už 4, co mají o takovou akci zájem .

Co se týče programu tak už samotná účast Artia, Sváti a třeba Phocy by mohlo návštěvníky oslovit. Já bych mohl také jedno sezení na nějaké zajímavé téma odspeakovat.
Po tom, co jsem mluvil s ostatnímy organizátory bychom mohli uskutečnit "menší" jednodenní event. Můj čas je také omezený a proto bych chtěl do toho jít jedině s ostatními nadšenci a zorganizovat to v nějakém dohledném termínu, tím mám na mysli tak třeba v horizontu 3+ měsíců. Jak jsem psal mohl bych zajistit nějaké sponozory a vše ohledně vstupenek a jejich distribuce. Místo, přesný termín a cílovou skupinu (musíme vědět pro koho je to primárně určeno) bych stanovil až po nějaké hlubší debatě.
  • profinvent
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
Doba nahrání stránky: 0.44 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 409 hostů a 3 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu