Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

KDO JE KDO: JOSEF "MINSTREL" NUHLÍČEK
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: KDO JE KDO: JOSEF "MINSTREL" NUHLÍČEK

KDO JE KDO: JOSEF "MINSTREL" NUHLÍČEK 8 let, 9 měsíců #82851

Zdravím všechny spřízněné duše...
Byl jsem požádán Honzou, abych o sobě taky něco málo  napsal, a tak to tímto činím...
Číst dál...
  • Minstrel
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník

UNITED-NUKE 8 let, 9 měsíců #82854

Chtěl bych se zeptat, co je důvodem k Vašemu trvzení, že \"Začalo to jiným CMS, kterým byl United Nuke (český klon PHP Nuke), který bohudík nevyhovoval mým požadavkům\"?

Používám totiž na některých svých webech UNITED-NUKE. Na jiných zase Mambo. Myslím si, že oba systémy mají svoje výhody a nevýhody a každý se tak trochu hodí na něco jiného. Rýd bych ale slyšel, co vám tak vadí na UN?
  • axl
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Raději Mambo 8 let, 9 měsíců #82855

Nechci tady zakládat žádný flamewar na téma \"Který CMS je lepší?\"... Tuto větu jsem myslel tak, že kdybych zůstal u UN, nemohl bych asi nic udělat pro Mambo-komunitu...

Jinak, na UN mi fyzicky nevadilo nic, ale použil bych slova reklamy z televize \" ... odcházím k Mambu, dává mi prostě víc...\"
  • Minstrel
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.32 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 342 hostů a 4 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu