Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Zavřete oči, přichází Joomla! 1.5
(1 prohlížející) (1) host

TÉMA: Zavřete oči, přichází Joomla! 1.5

Instalace Joomla 1,5 a cookies? 6 let, 3 měsíců #83956

Ahoj, zkouším instalovat novou Joomlu na Savanu přes IE7 a často se mi to vrací o krok zpět, vyhazuje chybu, že mám zakázané cookies, jenže nemám... Tušíte někdo? Díky
  • vasek.vavra
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník

No možná ... 6 let, 3 měsíců #83957

možná by to chtělo nový *.gif s odkazem na J!1.5 nad stávající J!1.0.13.

Díky za stránky o Joomle. Jdu slavit 1.5J!
  • G.Pazderka
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník

Nová 1.5 6 let, 3 měsíců #83958

- co se týče user managementu, tak to se nechalo na další verzi, nyní bylo nejdůležitější udělat framework, který je podle mě revoluční a který bude velmi jednoduché rozšiřovat...
- jedna z úžasných věci je u 1.5 např. variabilita šablon
- o mnohem přehlednějším a funkčněji nabytějším administračním rozhraní ani nemluvě ...
- MVC pro vývojáře - parádní věc...

jennik
Ještě k tomu management systému, jestli se trochu vyznáš v php kódu, pak si lze vyrobit takový jednoduchý management systém:
Malý teoretický příklad: Chci, aby \'super administrator\' (to se v praxi asi nestane, ale jako příklad poslouží dobře, protože na tuto stránku (joomla.cz) většinou chodí administrátoři) neměl přístup do komponenty \'com_banners\'. Stačí mi na to dva kroky, v případě \'com_banners\' jen jeden:
1. odkomentuji následující řádek v authorization.php souboru:
// $this->addACL( \'com_banners\', \'manage\', \'users\', \'super administrator\' );

2. přidám do souboru admin.banners.php následující kód pokud tam není - v admin.banners.php je, takže tady druhý krok odpadá:
$user = & JFactory::getUser();
if (!$user->authorize( \'com_banners\', \'manage\' )) {
	$mainframe->redirect( \'index.php\', JText::_(\'ALERTNOTAUTH\') );
}

No a co se nestane... když klikne např. manager na com_banners, normálně se do komponenty dostane, ovšem když se tam bude chtít dostat super administrator, tak ho tam systém nepustí: \'You are not authorized to view this resource\'. Takto lze jednoduše manažerovi zakázat v podstatě cokoliv a nechat mu otevřenou pouze jednu komponentu...
  • H13
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
Phoca Gallery - http://www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie (Joomla!)
Phoca Guestbook - http://www.phoca.cz/phocaguestbook - kniha návštěv (Joomla!)
Phoca Download - http://www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů (Joomla!)
Phoca Cart - http://www.phoca.cz/phocacart - e-shop, nákupní košík (Joomla!)

Děkuji za práci odvedenou za ostatní, 6 let, 3 měsíců #83959

protože ne každý vládne angličtinou. Dotaz zní: kdy budekompletní počeštění, je sice hezké, že je instalace v češtině, ale potom už zase tápu a tápu, co je kde vlastně, protože doteď se všechno dělalo v počeštěném joomlu a nová verze nenabídne nic jiného, než angličtinu.
  • murjel
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

6 let, 3 měsíců #83960

Tak, super, mám ohromnou radost Už dva roky se na 1.5ku těším a skoro jsem si myslel, že se nedočkáme. Díky všem, i za překlady, které jsou opravdu dobré. Vivat Joomla! 1.5!!!
murjel: češtinu si musíš stáhnout a nainstalovat
  • Kryštof Korb
  • NEPŘÍTOMEN
  • Pokročilý uživatel
mno všem kdo mi poradili díky...

Pro Krištov Korb 6 let, 3 měsíců #83961

\"češtinu si musíš stáhnout a nainstalovat..\" Ha a odkud?
  • humpolik
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
Doba nahrání stránky: 0.26 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 292 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu