Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní???
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní???

Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96168

Mám virtuemark v joomla, snažím se s eshopem zžít, ale funguji stylem pokus-omyl... Zkoušela jsem různé diskuze, google, ale zřejmě mám tak triviální dotaz, že se tím ještě nikdo nezabýval..
Potřebuji vytvořit zákaznickou skupinu, která bude mít slevu 20% (pokud je možné vytvořit, že do objednávky v určité hranici 15% a nad hranicí zmíněných 20%, bylo by ideální)...
Když rozkliknu zákaznickou skupinu, dám vytvořit novou, tak je tam název a popis skupiny a pak zaškrtávací políčka, co má ta skupina mít vidět... Jenže já prostě ani za nic nemůžu zjistit, jak dát, že ta skupina má slevu - kde jí vyjádřit.. a jak následně přidat členy....
Stejně tak vedle jsem v případě rodič-potomek - chápu, že např. v případě produktu rtěnka zde můžu dát jako potomky různé barvy dané rtěnky. Nechápu ale, jak to udělat - jak tam dát barvy (fotky odstínů) a zda při objednání zákazník klikne přímo na barvu a tím si ji objedná,
Zřejmě hloupé dotazy, ale celý den jsem strávila hledáním odpovědí... Pokud mi odpovíte, budu Vám opravdu vděčná.

Upřímně řečeno, potřebovala bych prostě nějaký logický návod, jak na to... Moc díky
  • Tinpet
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': 31337h4x4

Re: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96170

A verzi Virtuemartu nam prozradite?
  • prontik
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Expert
Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Re: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96174

A jak ráda 1.7.3
  • Tinpet
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Re: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96175

To nevypadá na verzi Virtuemartu. Ten má značení 1.1.x a nově 2.x.x. Toto je spíš verze vaší Joomly, zasloužila by si aktualizovat na poslední verzi 2.5.6...
  • Bong
  • PŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Re: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96177

No, tohle je jediné číslo, které jsem našla v marketu ve správě... jinak nevím, kde ho hledat... Nestraště mně s aktualizací, tuhle verzi mám týden Byla mi nainstalována a já jsem v tomhle fakt neumětel, takže přes to vlak nejede
  • Tinpet
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Re: Viertuemark - zákaznická skupina - jak na ní??? 1 rok, 11 měsíců #96178

Tak už jsem to našla, omlouvám se, prostě neznalost prostředí, je tam info jako blázen - je to verze 2.0.8e .... Koukala jsem, že Prontik někde psal, že se sice ve VM2 moc nepohybuje, ale třeba to bude podobné VM1? Jen poprosím, opravdu se neorientuji v programátorském jazyce - potřebuji blonďatý návod - klikni tady, klikni tam... Moc díky
  • Tinpet
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.30 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 223 hostů a 4 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu