Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným

Re: VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným 1 rok, 8 měsíců #96176

Problémy se zobrazením-nezobrazením modulu lze elegantně vyřešit pomocí Advanced module manageru.

Ale stejně mi není jasné proč chcete skrývat zboží pro neregistrované a neumožňovat vkládání do košíku. Pokud máte shop nastaven, aby nakupování bylo jen pro registrované, bude zákazník nejpozději při potvrzování objednávky požádán o zalogování, nebo registraci...

Takhle mi to připadá, jako kdyby po mě někdo u rohlíků vyžadoval občanku již při kouknutí...
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': danhill, 31337h4x4

Re: VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným 1 rok, 8 měsíců #96179

Děkuji ... vyzkouším to ...

Jde o tzv. klubovou záležitost ... Jinými slovy,registrace bude probíhat úplně na jiné urovni,než v eshopu.člen klubu dostane přihlašovací údaje jinak a jinde a skrýt některé kategorie potřebuji jen proto,že určité zboží (trička,kšiltovky) s logem klubu nebudeme prodávat komukoli ... Takže proto no ... Ale protože v eshopu budou i věci s klubem nesouvisející,tak jiné kategorie ať se klidně prodávají normálně ...

Jenže teď jak to píšu narážím na další problém .. vlastně,ikdyž se mi to podaří,jak píšu,tak stejně někdo jiný se zaregistruje při nákupu jiného (neklubového) zboží a pak stejně ty trička uvidí ... Sakra ... Jsem se do toho nějak zacyklil ...
  • danhill
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': 31337h4x4

Re: VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným 1 rok, 8 měsíců #96180

a já vždycky myslel, že prodejem reklamních předmětů právě kluby vydělávají a fanoušci jim ještě dělají zadarmo reklamu...

Ve Virtuemart by mělo být možné vytvořit nějakou VIP skupinu zákazníků, která by pak měla nárok na slevy, nebo určité zboží. Zkuste se na to podívat z tohoto úhlu. Ale více vám já momentálně neporadím...
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Re: VirtueMart - možnost nákupu jen registrovaným 1 rok, 7 měsíců #96656

Omlouvám se,vím že prudím ...
Ještě malá otázečka k tématu ...
Jak by se dalo udělat:
Mám produkt,jehož jedna z variant (potomek) se zobrazí pouze Gold level uživatelům.
Ale když si tuto variantu zvolí neregistrovaný,nebo shopper uživatel vyskočí mu chybová hláška error 404 ... logicky ... ale je bych potřeboval aby v tu chvíli mu místo erroru vyskočilo jen okno,že tuto položku nemůže zakoupit ...
Myslíte,že to reálné přání?
  • danhill
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník
  • Strana:
  • 1
  • 2
Doba nahrání stránky: 0.33 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 347 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu