Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Duplicitni odkazy - problem u Google
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Duplicitni odkazy - problem u Google

Duplicitni odkazy - problem u Google 1 rok, 9 měsíců #95466

Zdravim,

rad bych pozadal o radu ci kam se obratit.

Mam web ftipy.com, bezi na Joomla Joomla! 1.5.17

Bojuji s duplicitou odkazů, ktera se mi zobrazuje Google Webmasters Tools a myslím, že to je hlavní problém neúspěchu u SEO pro slovo "vtipy".

Jde o retezec
&layout=standard&show_faces=0&width=460&action=like&font=arial&colorscheme=light&height=25
Nedari se mi zakazat v robots ani vypnout mod v Joomle

Dalsi problem je, ze se tam vytvari nejake adresare /vtipy/y/soubor.htm
pritom fyzicky na webu nejsou

Dalsi problem je s lomitkem na konci, kdy to bere Google jako duplicitu.

Sve problemy duplicity kratke popisky, nazvy apod. vim, to se meho problemu netyka.

Prosim o radu jak toto resit (komercni SEF) nebo na koho se obratit ci zda upgradovat Joomlu.

Predem diky.

Jirka
  • propi
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Re: Duplicitni odkazy - problem u Google 1 rok, 9 měsíců #95470

Mějte trochu soudnosti. Váš web je nazván FTIPY, doména je FTIPY a při vyhledávání FTIPY jste na prvním místě...

Není to moc vtipné, ale vtip je totiž v tom, že vtip a ftip jsou dva rozdílné pojmy a to nejen z hlediska vyhledávání.
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 1 rok, 9 měsíců Napsal Bong.

Re: Duplicitni odkazy - problem u Google 1 rok, 9 měsíců #95481

Což to já soudnost mam, ale chtěl bych tuto duplicitu odstranit. Nečekam, že se tím dostanu na 1. stranu Googlu, ale určitě to webu pomůže.

Je s podivem, že na seznamu jsem se i s tou duplicitou držel na 3.-10. místě a na googlu beznadějně 50.-120. místo na slovo "vtipy". Je tam spousta domén s odlišným názvem v doméně než vtipy a jsou na první straně.

Jak říkám, nechci řešit jestli jsem byl, aktuálně jsem nebo budu na tom a tom místě ve vyhledavačích, ale potřebuji odstranit tuto duplicitu, která není běžná.
  • propi
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel

Re: Duplicitni odkazy - problem u Google 1 rok, 9 měsíců #95491

Pro vytváření URL vám nezbude, než použít nejaké SEF rozšíření. Nemáte v základu správně generované aliasy z titulků obsahujících diakritiku. SEF rozšíření bude nejrychlejší řešení. Nejen na duplicity v URL, ale může vám pomoci odstranit i duplicity v meta, lomítka na konci a další.

A ten předchozí příspěvek nebyl vtip. Doménu máte, jakou máte, ale pokud titulek hlavní stránky, metapopis, atd. začnete slovem ftip, bude mít toto větší váhu, než vtip na konci... Podívejte se na názvy stránek v kategoriích, to už je lepší.

Také se zbavte toho vtipně "provtipovaného" úvodního článku. Chápu o co vám šlo, ale těch slov "vtip" je tam trochu moc a pravděpodobně jste za něj dostal také za uši.

Neškodilo by také Joomlu zaktualizovat a udělat něco s vizuální stránkou...
  • Bong
  • NEPŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poslední úprava: 1 rok, 9 měsíců Napsal Bong.

Re: Duplicitni odkazy - problem u Google 1 rok, 9 měsíců #95492

Díky za rady a pomoc. Patrně půjdu do komerčního SEF a pozměním ty "ftipy a vtipy".
  • propi
  • NEPŘÍTOMEN
  • Uživatel
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.38 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 481 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu