Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu

Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu 1 rok, 9 měsíců #95438

Ahoj všichni,

mám tady dotaz do placu, řeším tvorbu jazykových mutací EN/DE webu, s celkem velkým počtem textu (cca 47 stran ve wordu) a zvažuji jak to udělat:

Mé úvahy jdou těmito směry:

- modul pro strojový překlad od google translate (levné, rychlé, bohužel odrazující pro zákazníky)
- tvorba samostatných instalací joomly s rozdílným obsahem (využívám již na podobném webu)
- použití komponenty - nikdy jsem to nedělal, nevím jakou a jak je to kompatibilní, zda zvládá aby jedna stránka byla k dispozici například jen v anglické verzi bez zbytečné administrace apod.

Můžete poradit?

Mareček
  • Wild_man
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': 31337h4x4

Re: Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu 1 rok, 9 měsíců #95439

Pro vaši verzi Joomly 1.5 neexistuje lepší rozšíření, než Joom!Fish. Hledat dál, nebo to zkoušet vyřešit jinak, je skoro zbytečné.

Zkuste ale zauvažovat, postavit web na verzi Joomla 2.5. Tam se bez rozšíření již obejdete.

PS.: texty z Wordu nekopírujte přímo do Joomly.
  • Bong
  • PŘÍTOMEN
  • Administrátor
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': Wild_man, 31337h4x4

Re: Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu 1 rok, 9 měsíců #95619

Dobrý den,

děkuji za odpověď, můžete mi poslat odkaz případně doporučení, jak se řeší tyto cizojazyčné weby v Joomla 2.5?

Podobná věc by v mém případě připadala v úvahu i pro rozšíření Virtuamart, máte nějakou radu i k tomu - jak jednoduše udělat cizojazyčný eshop?
  • Wild_man
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník

Re: Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu 1 rok, 9 měsíců #95622

www.graph.cz/magazin/joomla/79-vice-jazycne-stranky-v-joomla-25 tady máte návod pro multijazyčné weby v Joomla 2.5. Základní Joomla multijazyčné rozhraní by mělo fungovat i s Virtuemart 2.0.8.
  • Graph
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
  • www.joomlista.cz

Re: Nejefektivnější tvorba jazykové mutace webu 1 rok, 8 měsíců #96028

Děkuji všem za reakce, zkoušel jsem to funguje to, hlavní problém, který jsem zatím nevyřešil je nastavit tam jednosouborový import (cizojazyčné názvy, product_sku, custom políčka (cca 6)) to vš v jednom souboru, takže pokud by s tím někdo chtěl pomoci můžete se ozvat zde www.joomlaportal.cz/index.php/forum/23-k...tomizaci-virtuemartu
  • Wild_man
  • NEPŘÍTOMEN
  • Začátečník
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.32 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 265 hostů a 8 členů

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu