Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Ako zrušiť na stránke ikonu Upraviť článok?
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Ako zrušiť na stránke ikonu Upraviť článok?

Ako zrušiť na stránke ikonu Upraviť článok? 2 let #95235

Mám taký problém. Robím si stránku a pridala som jeden článok. Lenže pri ňom sa mi stále zobrazuje ikona Upraviť článok. Takto môže ten článok upraviť zrejme ktokoľvek. Neviem kde mám túto funkciu vypnúť a nechápem prečo sa to tam zobrazuje keď všetky ostatné ikony som vypla. Poradí niekto? Ďakujem.
  • andreah77
  • NEPŘÍTOMEN
  • Pokročilý uživatel

Re: Ako zrušiť na stránke ikonu Upraviť článok? 2 let #95237

www.joomlaportal.cz/index.php/forum/65-o...ikonky-upravy-clanku

Pokud by článek mohl upravit kdokoliv (a není to žádoucí), nemyslíte, že by to byl hloupý systém?
Ikonka "Upraviť článok" se zobrazuje jen Vám, protože jste (přihlášená na webu) ve skupině, které má oprávnění upravit článek.
  • karel0
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Expert
Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.
Poslední úprava: 2 let Napsal karel0.
  • Strana:
  • 1
Doba nahrání stránky: 0.21 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 350 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu