Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Registrace / Booking na AKCE
(1 prohlížející) (1) host

TÉMA: Registrace / Booking na AKCE

Re: Registrace / Booking na AKCE 2 let, 1 měsíc #94956

(i když nejsem ghost), aqui: JS konzole něco zmiňuje? (libovolné záložky / přpepínání mezi nimi a často i odkazy, jsou pomocí JS, a pokud je s načítáním nějaký prob, tak to prostě nejde...)
  • karel0
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Expert
Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.
Následujcí uživatel říká 'Děkuji': 31337h4x4

Re: Registrace / Booking na AKCE 1 rok, 10 měsíců #97263

zdar borci...
nejaka vlakna jsem uz prosel, ale chtel bych se optat na booking pro J!
Seminar jsem zkousel na J1.5, nakonec v pohode ale presel jsem na J2.5 a zde Seminar nema podporu.

Jinak muj problem spociva v tom, ze bych rad komponentu i placneou to je jedno (pohybuji se kolem 30-50$) ale aby zvladala nasledujici.
Kdyz jsem testoval, tak booking komponenty umozni jen zabookovat misto. Ale kdyz mam tym lidi (uzivatelu), tak jedine co jim nabidne komponenta je rezervaci mist. ALE uz mi to nerekne kolik lidi shledlo novou akci a NEMA zájem. Tzn. nabidnu-li svym uzivatelům akci, chtel bych znat kolik nema zajem abych vedel, kolik a kdo presne o akci vi abych treba nemusel jeste posilar info SMS z mobilu. Aby tedy komponenta umela neco typu FaceBook, Mam zájem (Pripojím se na akci) nebo Nemam zajem (nepripojim se na akci). Tim odlisim zajemce a nezajemce.
Kdyz tedy budu znat pocet nezajemcu, vim ze o akci vi i tito lide. Kdyz budu nabizet jen Rezervaci mista, nevim proste, kolik lidu a kdo nema zajem s obavami, ze nekdo nebyl na netu a nevi o akci.

Snad rozumite. Pripadne jake komponenty dat dohromady aby to zvladlo treba info pres SMS, to by tlacitko Nemam zajem vyresilo, jelikos kdo dnes nema mobil, ze?

Diky moc.
  • aqui
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
Zdarec Aq.

Re: Registrace / Booking na AKCE 1 rok, 10 měsíců #97265

info pres sms = placena sms brana naprogramovana na miru
booking jsou o tom, aby se na ne lide prihlasovali (= vydolovat z nich nejake osobni udeaje) a ne aby delali anketu libi/nelibi

aby tam byla i tato moznost, tak by u kazde akce mohlo byt napr komentovani (uzivatelum se ale nebude chtit komentovat), nebo nejake hlasovani (hvezdicky?, palce?, ...)

ale myslim, ze je to zbytecne plytvani casem, protoze pokud se registrovat nechci, bud si ani nerozkliknu detail akce, kde bych mohl udelat nejakeou interakci, a i kdybych na detailu byl, tak se mi nejspise nebude chtit neco hodnotit

neni jednodussi si z google analytics vyzobat, jaky "konverzni pomer" ma dana akce (150 zobrazeni/5 registrovanych)?
  • ghost
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Guru
  • Joomla! pro každého
Nabízím instalaci, legalizaci a zajištění JOOMLART šablon a formulářové komponenty RSFormPro!, ozvěte se mi. Joomla webem Joomla eshopem

Re: Registrace / Booking na AKCE 1 rok, 10 měsíců #97278

To ghost, omlouvam se ze jsem to asi spatne popsal, protoze se mi zda tvoje odpoved trochu zcestna....

Zadna anketa ani pomer shlednuti vs. pocet registrovanych. Budu sledovat komu patri IP? Nebo zalozit jmenou anketu na to kdo bude mit zajem nebo ne... I kdyby to nemelo SMS. Pozadavek je porad stejny...oddelit ty co maji zajem od tech co napriklad nemuzou a tedy nemaji zajem. Nevadi, mrknu kde se da na nejake clanky...Ale diky
  • aqui
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
Zdarec Aq.

Re: Registrace / Booking na AKCE 1 rok, 10 měsíců #97280

tak chtel jste, aby vam navstevnik detailu akce dal nejak vedet, ze se nezucastni
ja jen rikam, ze kdyz uz se nekde nezucastnim, pak zrejme nic nikde nebude vyplnovat/hlasovat/hodnotit/posilat/... (beru to v souvislosti nejakeho verejneho webu/ne pro interni rezervacni system - napr nejaky intranet a booking na skoleni/porady/...)

musite si sam vytycit, co je pro vas podstatna informace
je podstatna IP/jmeno/nazor, proc ne/cas/...
nebo Vam staci jen vedet, kolik lidi o akci vi vs. kolik prijde (to je napr jen statistika vs. prihlaseni)

nedal jste zatim presne pozadavky, tak nejde radit jinak nez obecne
  • ghost
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Guru
  • Joomla! pro každého
Nabízím instalaci, legalizaci a zajištění JOOMLART šablon a formulářové komponenty RSFormPro!, ozvěte se mi. Joomla webem Joomla eshopem

Re: Registrace / Booking na AKCE 1 rok, 10 měsíců #97281

No tak asi takto. Pozadavek na web který má ucelený počet Členů, nikoliv návštěvníků nebo tak ale členů. Ale protože je to rozdílná skupina a někteří znají některé ale ne všichni všechny tak je to komplikované, proto ty SMS - vysvětlim pozdeji.

No a boss té skupiny který organizuje akce pro všechny členy (někdy i ostatní když mají zájem ale o ty nejde jde hlavně o členy) chce vědět po vystavení akce, kolik členů shlédne akci. Ale přiřazovat k IP nějaké jméno je už hodně hodně mimo, když někdo použije PC od bratrance 100km jinde. No a právě že je jasné, že když někdo shlédne akci a nechce tak se nepřihlásí. Ten kdo chce se přihlásí. Ale v tuhle chvíli nám komponenty nabízí jen PRIHLASENI NA AKCI. Nerekne ti to, ze ostatni clenové vůbec o akci vědí, protože nemají možnost se třeba nahlásit jako že NECHTĚJI (neni mozne pouzit statistiku nebo sledovat IP, k akcim ma pristup i neClen)....no a samozdrejme, že je dobré znát jména zájemců a nezájemců. Proto boss v obavách, že si někdo nabídku akce nepřečetl posílá SMS, ale to stojí taky peníze. Udělej to takto 1x týdně pro 20lidu a za rok se ti vrátí náklad na nějakou (placenou) komponentu, která by nabídla CHCI/NECHCI NA AKCI. Nic vice nic min...pak by netreba ani posilani SMS, protoze kdyz ti z 20clenu rekne 16NECHCI tak uz na nic necekes okamzite vis a zvazujes zda to pro malou usact rozpustit.

Jde mi o to, jak pripadně zkombinovat komponenty aby to toto zvladlo. Nekdo tu snad pouziva RSFORM PRO, ale to nevim jak dat do kupy aby to delalo to co ma, neznam variantnost komponenty. Diky
  • aqui
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
Zdarec Aq.
Doba nahrání stránky: 0.31 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 350 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu