Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Po přihlášení do administrace prázdná stránka
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Po přihlášení do administrace prázdná stránka

Po přihlášení do administrace prázdná stránka 2 let, 8 měsíců #78353

Stala se mi zajímavá věc. Po přihlášení do administrace se mi objeví zcela prázdná stránka. Pokud zkusím zadat nějaký příkaz v administraci (např. administrator/index.php?option=com_admin&task=sysinfo, což jsou systémové informace), vše funguje bez problémů a dál se dostanu kamkoliv. Jen pokud zadám ovládací panel (což je administrator/index.php), tak se opět ukáže prázdná stránka. Zkoušel jsem opravit databázi, nic. Nainstaloval jsem jinou administratorskou šablonu - nic. Má někdo podobnou zkušenost?
  • Teofil
  • NEPŘÍTOMEN
  • Nováček

Re: Po přihlášení do administrace prázdná stránka 2 let, 8 měsíců #78354

Určitě najdete někoho s podobným problémem.
Problém může být v některém ze souborů. Nemáte-li nic ve složce ~/administrator/ upravováno, nakopírujte jí znovu, například ze zálohy nebo čisté instalace. Nepomůže-li, zkontrolujte i ostatni složky.

Nezapomeňte zálohovat aspoň stávající stav.
  • karel0
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Expert
Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.
Poslední úprava: 2 let, 8 měsíců Napsal karel0.

Re: Po přihlášení do administrace prázdná stránka 2 let, 4 měsíců #85606

Pořád se mi to nepodařilo vyřešit
  • Teofil
  • NEPŘÍTOMEN
  • Nováček

Re: Po přihlášení do administrace prázdná stránka 2 let, 4 měsíců #85607

zkuste mi poslat pristup admina + ftp do soukrome zpravy, kouknu se
  • ghost
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Guru
  • Joomla! pro každého
Nabízím instalaci, legalizaci a zajištění JOOMLART šablon a formulářové komponenty RSFormPro!, ozvěte se mi. Joomla webem Joomla eshopem

Re: Po přihlášení do administrace prázdná stránka 1 rok, 9 měsíců #95355

jestli problém je vyřešen, nebuďte skoupí na slovo a sdělte i ostatním řešení.
  • karel0
  • NEPŘÍTOMEN
  • Joomla Expert
Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

Re: Po přihlášení do administrace prázdná stránka 1 rok, 9 měsíců #95720

Prosím o dokončení této diskuze, stalo se mi úplně to samé a chtěl bych vědět, zda se to podařilo vyřešit. Děkuji.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Doba nahrání stránky: 0.29 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 292 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu