Novinky z webu

VirtueMart verze 2.6 uvolněna

Včera byla uvolněna nová verze VirtueMart 2.6 společně s ujištěním, že vydání VirtueMart verze 3 pro Joomla 3.x se již opravdu blíží. Nově je možné na VirtueMart.net stáhnout kompletní instalační balíček včetně Joomla. A mimo jiné i z důvodu vyšší bezpečnosti je pro Virtuemart požadováno nimimálně PHP 5.3.10, doporučuje se PHP 5.5.

Číst dál...
Nový vývojový plán redakčního systému Joomla!

Možná jste zaznamenali aktuální zprávy o dění ve světě Joomly!. Kdo nechce číst sáhodlouhé texty vězte, že byl zrušen model LTS a STS verzí. A řada lidí se vyděsila, protože nevědí, co teď. Přiznám se, že jsem do toho spadl také. Ale z různých zdrojů jsem se dobral k logice celé věci a doporučuji, aby na joomla.org vyšel podobný článek.

Číst dál...

Novinky z fóra

Další témata »

Partneři Joomlaportálu

Tvorba Software pro Joomla


phocaartio-logo

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 325 hostů a 2 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu