Novinky z webu

VirtueMart 3 je zde

Nová série Virtuemart byla uvolněna ke stažení. Hlavním cílem při vývoji nové generace Virtuemart bylo zvýšení stability, výkonnosti, snadný upgrade bez použití migračních nástrojů a především kompatibilita s Joomla 3. Vše se podařilo. Aktualizace VM2 na VM3 již nevyžaduje migraci, jako tomu bylo v případě VM1 na VM2, stačí nainstalovat balíček přes Joomla instalátor.

 

Číst dál...
Aktualizujte VirtueMart!

Pokud používáte na svých stránkách VirtueMart, populární rozšíření pro Joomla (více než 3,5 milionu stažení), měli byste ihned aktualizovat na verzi VM 2.6.10.
Nedávno byla zjištěna kritická chyba zabezpečení (v JUser class - problém se tedy údajně může týkat i dalších Joomla rozšíření. ). Chyba umožňuje útočníkovi na postiženém webu snadno získat oprávnění Super Admin a tím pádem plnou kontrolu nad stránkami a databází.

Číst dál...

Novinky z fóra

Partneři Joomlaportálu

Tvorba Software pro Joomla

Best Joomla Templates and Websites

phocaartio-logo

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 686 hostů a 4 členové

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu