Novinky z webu

Aktualizujte VirtueMart!

Pokud používáte na svých stránkách VirtueMart, populární rozšíření pro Joomla (více než 3,5 milionu stažení), měli byste ihned aktualizovat na verzi VM 2.6.10.
Nedávno byla zjištěna kritická chyba zabezpečení (v JUser class - problém se tedy údajně může týkat i dalších Joomla rozšíření. ). Chyba umožňuje útočníkovi na postiženém webu snadno získat oprávnění Super Admin a tím pádem plnou kontrolu nad stránkami a databází.

Číst dál...
podvodné výzvy k platbě domény

Každý z nás vlastní několik domén a mnoho z nás pomáhá s weby i lidem, kteří nejsou v této oblasti tolik zběhlí. Ode dneška však všechny musíme varovat ještě předs jedním rizikem, a to jsou podvodné výzvy k platbě domény.

Jak to probíhá? Přijde Vám, nebo klientovi mail tvářící se jako oficiální výzva od registrátora domény. Špatně jsou však údaje o expiraci domény a účet, kam se má platit.

Víc je uvedeno na stránkách národního registrátora domén NIC CZ.

A jak se bránit? Důvěřuj, ale prověřuj a vždy si dobu expirace kontroluj na http://www.nic.cz/. A samozřejmě domény ve výsledku může mít velkou cenu, tak je také dobré vědět, kdo mi ji fakturuje a a kdo se o ni stará.

Buďte ve střehu

HonzaG

Novinky z fóra

Další témata »

Partneři Joomlaportálu

Tvorba Software pro Joomla

Best Joomla Templates and Websites

phocaartio-logo

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 73 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu