Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Rozbitá responzibilita po úpravách CSS

Rozbitá responzibilita po úpravách CSS 16. srp 2018 18:03 #136868

Zdravím, vedel by mi prosím niekto pomôcť ako vyriešiť nasledujúci problém na mojom eshope s parfumami?

Dávnejšie som upravoval v CSS veľkosť nadpisov, farbu textu..

A až teraz som si všimol, že web nezobrazuje v mobiloch úplne správne -

1. Vo výpise produktov v kategórii parfémov vypisuje tlačídlo pridať do košíka posunuté dolu - a tak z jedného produktu zasahuje do druhého produktu.
2. Stránkovanie vo výpise produktov v kategórii parfumov sa zlieva dokopy + zlieva sa tam aj najnovšie produkty, odporúčané produkty a top produkty.

Najlepšie to vidno tu www.parfumylacno.sk/parfumy-eshop/parfumy-fm-pre-zeny alebo v prílohe. Deje sa to len na mobilných zariadeniach.

Vedel by niekto prosím akou konkrétnou úpravou by som to mohol opraviť?
Ďakujem
Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.
Poslední úprava: 16. srp 2018 18:04 od parfumylacno.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Rozbitá responzibilita po úpravách CSS 16. srp 2018 18:05 #136869

vidno tú prilohu? mne ju nezobrazuje alebo ju len nevidím :)
Majiteľ parfumérie parfumylacno s lacnými parfumami Fm Group vo svetových vôňach, kvalitné napodobneniny originálnych parfémov.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.088 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 387 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu