Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Dvojjazyčná stránka - uvedenie copyrightu

Dvojjazyčná stránka - uvedenie copyrightu 01. srp 2018 08:25 #136786

Zdravím,
momentálne pracujem na dvojjazyčnej slovensko-anglickej stránke... Už som si načítal, ako na priradenia článkov, menu atď. Funguje mi to, ale mám nasledovný problém: Dole na stránke sa nachádza Copyright, kde je uvedený názov katedry po slovensky. Keď však prepnem na anglickú verziu stránky, stále je tam ten názov uvedený po slovensky. Zistil som, že si to ťahá z nastavení stránky. Viem, že niektoré šablóny umožňujú nastavenie vlastného Copyrightu, táto šablóna to však nemá....
Mal by niekto nejaký nápad, ako by som dosiahol, aby po prepnutí na anglickú verziu stránky bol Copyright uvedený po anglicky? Kde by som mal ten anglický názov zadať, resp. aké nastavenia zmeniť? Triky s kópiami šablóny som skúšal, nefunguje to, pretože v šablóne sa ten Copyright nedá nastaviť.
Tu je link na stránku:
ktr.web2v.ukf.sk/index.php/sk/
Za každý nápad ďakujem! ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Dvojjazyčná stránka - uvedenie copyrightu 01. srp 2018 20:30 #136793

Teď se tam vkládá název stránek.
Nejspíše si budete muset upravit index.php vaší šablony. Upravte si
Copyright &copy; <?php echo date('Y'); ?> <?php echo $app->getCfg('sitename'); ?>
Třeba tak, ze si tam dáte nějaký řetězec, který si pak v jazykových souborech přeložíte (nebo v Jazyky - Přepsání).
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2540
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Patrik2309
Vygenerováno za 0.088 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 613 hostů a žádný člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu