Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Dvojjazyčná stránka - uvedenie copyrightu

01. srp 2018 08:25 #136786
Zdravím,
momentálne pracujem na dvojjazyčnej slovensko-anglickej stránke... Už som si načítal, ako na priradenia článkov, menu atď. Funguje mi to, ale mám nasledovný problém: Dole na stránke sa nachádza Copyright, kde je uvedený názov katedry po slovensky. Keď však prepnem na anglickú verziu stránky, stále je tam ten názov uvedený po slovensky. Zistil som, že si to ťahá z nastavení stránky. Viem, že niektoré šablóny umožňujú nastavenie vlastného Copyrightu, táto šablóna to však nemá....
Mal by niekto nejaký nápad, ako by som dosiahol, aby po prepnutí na anglickú verziu stránky bol Copyright uvedený po anglicky? Kde by som mal ten anglický názov zadať, resp. aké nastavenia zmeniť? Triky s kópiami šablóny som skúšal, nefunguje to, pretože v šablóne sa ten Copyright nedá nastaviť.
Tu je link na stránku:
ktr.web2v.ukf.sk/index.php/sk/
Za každý nápad ďakujem! ;)

01. srp 2018 20:30 #136793
Odpověď od Bong
Moderátor
Teď se tam vkládá název stránek.
Nejspíše si budete muset upravit index.php vaší šablony. Upravte si
Code:
Copyright &copy; <?php echo date('Y'); ?> <?php echo $app->getCfg('sitename'); ?>
Třeba tak, ze si tam dáte nějaký řetězec, který si pak v jazykových souborech přeložíte (nebo v Jazyky - Přepsání).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Patrik

Powered by Fórum