Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea zgloribamu.cz - Upgrade na novější verzi - Chyba

09. čvc 2018 15:31 #136583
Odpověď od H13
Admin
Nemá to nic společnýho s PHP verzi, jsou tam jen prostě starý verze komponent, je potřeba je updatovat.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

09. čvc 2018 15:32 #136584
Odpověď od H13
Admin

Moc děkuji. Pošli číslo účtu pošlu ti tam něco za pomoc. Jsem v Joomle nováček, jak aktualizuji plugin guestbooku?

Mě nic neposílej, já tam během 5 sekund prostě jen nainstaloval novou verzi Phoca Gallery pluginu. Ten guestbook neznám, takže musíš kontaktovat výrobce pro nejnovější verzi, nebo nainstalovat jiný.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

09. čvc 2018 15:34 - 09. čvc 2018 15:39 #136585
Odpověď od TomasVac
Uživatel
Moc děkuji všem za pomoc. Phoca Gallery již funguje a funguje i rozhraní administrace díky uživateli H13 :)
Bylo to kvůli zastaralé verzi plugin Phoca Gallery, při přechodu na novější verzi Joomly.

Už mi vyskakuje jen hláška při navštívení webu zgloribamu.cz :

Warning: require_once(/data/web/virtuals/79406/virtual/www/libraries/joomla/object/object.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/79406/virtual/www/components/com_tz_guestbook/libraries/categories.php on line 23

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/data/web/virtuals/79406/virtual/www/libraries/joomla/object/object.php' (include_path='.:/data/web/virtuals/79406/virtual:/data/web/virtuals/79406/virtual/www/plugins/system/visualeditor/TidioElementsParser/phpQuery/:/data/web/virtuals/79406/virtual/www/plugins/system/visualeditor/TidioElementsParser/phpQuery/plugins/') in /data/web/virtuals/79406/virtual/www/components/com_tz_guestbook/libraries/categories.php on line 23

Počítám, že to bude také zastaralá komponenta guestbooku? (obdobně jako u PhocaGallery)

09. čvc 2018 15:36 #136586
Odpověď od TomasVac
Uživatel
Bylo by možné ten guestbook vypnout ?

09. čvc 2018 15:46 #136587
Odpověď od H13
Admin
Můžeš ho normálně odinstalovat, ale samozřejmě pokud tam máš nějaká data, tak ta budou smazána. Na tvým místě bych ho klidně smazal, jsou to zcela bezvýznamná data, stejně tak bych se podíval na ostatní rozšíření, pokud je nepoužíváš, je dobré je smazat.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

09. čvc 2018 15:51 - 09. čvc 2018 15:52 #136588
Odpověď od TomasVac
Uživatel
Moc děkuju ! Odinstaloval jsem plugin guestbooku a webové stránky zase fungují ! Moc velké díky ještě jednou. Skvělé fórum :-)

Pro ostatní : Chyba při aktualizaci na novější Joomlu byla způsobena nekompatibilitou pluginů, které bylo potřeba buď aktualizovat na novější verzi, popř. odstranit (viz. výpis chyb výše).

Powered by Fórum