Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Joomla vkládá na index nechtěné

11. pro 2017 10:12 #133353
Ahoj,
když jsem udělal v administraci Joomla obsah metatagů (který je v head) a vložil do šablony index měřící kód na Google Analytic (rovněž v head), udělal se mi na indexu nějaký "puchýř" a nemohu přijít na to, jak to vyndat. Netušíte někdo, kde to vůbec hledat?
Jo a ještě jsem vlastně instaloval doplněk na sitemap (EKS - Easy Keyword Sitemap), ale po odinstalaci "puchýř" nezmizel. Ten web je tady www.transkript.cz/index.php
https://pc.poradna.net/files/80593-chyba-index-png

11. pro 2017 12:02 #133354
Odpověď od Bong
Moderátor
Vzpomeňte si kam jste meta: mobilní aplikace, online přepis, tablet a mobil zadával a odkud se to tedy tahá. A také, zda nemáte ještě nějaký další plugin nebo modul, který vám tyto zobrazuje, nebo jestli to není spojené s konkrétním článkem (lze stávající smazat a vytvořit zbrusu nový).

Chybí vám tam modul nebo plugin vyžadující souhlas s cookies...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

12. pro 2017 09:02 - 12. pro 2017 09:03 #133360
Odpověď od Kráťa
Uživatel
Já jsem právě toto do žádného meta nezadával. Dával jsem pouze
description
Jsme sociálně zaměřená firma. Odbouráváme komunikační bariéry klientů. Hlavní činností společnosti je poskytování
a keywords
simultánní,přepis,postižení,sluchu,nevidomí,přepisovatelé
Proto to je pro mě úplná záhada


Přílohy:

12. pro 2017 09:22 #133361
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Tuto chybu máte ve vícero článcích např. vámi uvedené Meta keywords se třeba zobrazují před článkem Projekty. Jak vám již psal Bong, zkontrolujte zobrazování pomocí nějakého pluginu (nevím co máta všechno naistalované) Mate Keywords před článkem.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: Kráťa

13. pro 2017 09:12 #133368
Odpověď od Kráťa
Uživatel
Děkuji 759x. Byly to štítky u článku.

Powered by Fórum