Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Důležité Joomla 3.8.1 - problémy s cache

08. lis 2017 11:41 #132911
Joomla 3.8.1 - problémy s cache od ma®vays
Návštěvník
Ahoj. Mám obrovský problém. Od neděle mému známému začal haprovat eshop. Zjistil jsem, že je problém se vkládáním do košíku. prost+ě vloží do košíku a když do něj najede, košík je prázdný. Napadlo mě, že problém bude s cache, protože jsem zpozoroval, že podobné problémy vykazuje i jch optimize. takže jsem úplně vypl cache na joomle, odinstaloval jotcache a problém se částečně vyřešil.

ale jen částěčně. lze vkládat do košíku. ale když chci položku smazat, tak je problém. položka se smaže, blikne reload a zas je tam, a hned se smaže a reload a zpět je tam. a tak to dělá do nekonečna. když v tomhle koloběhu v administraci smažu cache přes cache Cleaner od regular labs, tak se to okamžitě zastaví a košík se zobrazí správně. Podobně to funguje i u doplňování údajů u odběratele.

Zkoušel jsem taky udělat změnu v css. nahrál to na ftp, dal reload, reload + ctrl a nic. Až kdy jsem přes konzoli zobrazil daný css soubor a u ně dal reload, tak se následně stránka načetla správně s onou změnou.

Co se to prosím děje?

Za poslední dobu jsem aktualizoval jen joomlu a to určitě né v neděli. Do administrace má kamarád přístup, stejně tak jeho sekretářka, ale netuším, co by tam mohla pokazit.

Máte prosím nějaké tipy, co zkontrolovat?

08. lis 2017 13:07 #132913
Odpověď od Bong
Moderátor
Když něco začně "vyšilovat", tak otestuji kopii na spolehlivém hostingu a když vše funguje začnu prudit ten stávající...

Aktualizace na J3.8.2 nepomůže?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. lis 2017 05:35 #132922
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Tak aktualizace nepomohla. Ale problém jsem vyřešil, i když to moc nechápu.

Kontroloval jsem tento "pokažený web" s jeho jazykovou mutací, která funguje. Až jsm narazil na to, že u nefunkčního jsem měl zaplý plugin na mezipamě´t. Jakmile jsem jej te´d vypl, tak vše šlape jak hodinky. Tož, co je to za blbost?

Powered by Fórum