Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefunkční čeština

23. říj 2017 15:17 #132712
Odpověď od pcandsat
Začátečník

ernst napsal: fajn, napište prosím odkaz na web


www.la-palma.cz

23. říj 2017 15:21 - 23. říj 2017 15:23 #132713
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ty menu a články tam máte uvedeny ve španělštině nebo ve více jazycích?

Pokud chcete, napište mi do SZ přístup do administrace, já se na to podívám

Podle stránky www.la-palma.cz/contact to vypadá, že máte joomlu zobrazenou v češtině, jen veškerý obsah je v angličtině nebo španělštině

23. říj 2017 15:27 #132714
Odpověď od pcandsat
Začátečník

ernst napsal: ty menu a články tam máte uvedeny ve španělštině nebo ve více jazycích?

Pokud chcete, napište mi do SZ přístup do administrace, já se na to podívám

Podle stránky www.la-palma.cz/contact to vypadá, že máte joomlu zobrazenou v češtině, jen veškerý obsah je v angličtině nebo španělštině


Španělštinu jsem stáhl, ale nikdy nepoužil. Po instalaci byla angličtina. Já přepl na češtinu.
Přístup do administrace posílám do SZ.
Děkuju

23. říj 2017 15:43 #132715
Odpověď od Bong
Moderátor
Tím, že nainstalujete češtinu pro Joomlu vám u quick balíčků pro šablony nic nevyřeší. Musíte nainstalovat češtiny i pro všechna rozšíření a také pro šablonu samotnou.

Nahraný obsah obsah v článcích a rozšířeních si už musíte změnit sám.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: pcandsat

23. říj 2017 15:45 - 23. říj 2017 15:49 #132716
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Je to tak, jak jsem si myslel. Joomlu máte správně v češtině, jen demoobsah, který jste si asi nainstaloval se šablonou je cizojazyčný.
Obsah v češtině si přece vytvoříte svůj vlastní.
Ke komponentům kunema a komento si můžete stáhnout a nainstalovat čaštinu - www.kunena.org/download a stackideas.com/komento (v tomto případě jen když ho máte zakoupeno).
Názvy modulů a menu si přeložte do češtiny nebo vytvořte nové.

Musíte odlišit web a obsah webu. Obsah webu si zadáváte sám a zadáte si ho v požadovaném jazyku.
Poděkovali: pcandsat

23. říj 2017 15:50 #132717
Odpověď od pcandsat
Začátečník

ernst napsal: Je to tak, jak jsem si myslel. Joomlu máte správně v češtině, jen demoobsah, který jste si asi nainstaloval se šablonou je cizojazyčný.
Obsah v češtině si přece vytvoříte svůj vlastní.
Ke komponentům kunema a komento si můžete stáhnout a nainstalovat čaštinu - www.kunena.org/download a stackideas.com/komento (v tomto případě jen když ho máte zakoupeno.
Názvy modulů a menu si přeložte do češtiny nebo vytvořte nové.

Musíte odlišit web a obsah webu. Obsah webu si zadáváte sám a zadáte si ho v požadovaném jazyku.


Jasny rozumím, teď mi to připadá logicky. Pohraju si s tím. Děkuju moc všem za ochotu.

Powered by Fórum