Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Pád několika webů najednou

09. říj 2017 23:42 #132538
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

MaXoft napsal: Pane jo. Že něco padne na Wedosu, tak to je asi normální. Ale současně i jinde? Nějaký útok?


Netuším. Podpora neví a mlčí. Já neustále testuju různé eshopy a snažím se přijít na to, co mají společného a vydedukovat, co mi to brzdí. Přijde mi, že se to snaží někam připojit. protože se to musí spouštět ve stejný čas.

10. říj 2017 05:57 #132540
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Takže tenhle scénář se opakuje celou noc. Všechny zmíněné weby to dělají na chlup přesně. Máte prosím nějaký tip, co by to mohlo být a jak postupovat. jsem celkem v prdeli s tím, že se nemám čeho chytit. nenapadá mě, jak web sledovat. Prostě nic.

10. říj 2017 08:38 #132541
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Co třeba GoogleMap plugin?

Vycházím z tohoto : support.plesk.com/hc/en-us/articles/2133...e-MaxClients-setting

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.
Poděkovali: ma®vays

10. říj 2017 08:41 #132542
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

svatas napsal: Co třeba GoogleMap plugin?

Vycházím z tohoto : support.plesk.com/hc/en-us/articles/2133...e-MaxClients-setting


Díky za tip. Nějak sice nechápu, co v tom popisu navrhují . . . to už je pro mě vyšší dívčí, ale zkusím na některých webech ten plugin zrušit. Ať můžu porovnávat weby mezi ssebou. Jen určitě nemám mapy na všech podstránkách a v administraci. je možné, že by to zabrzdilo i administraci?

10. říj 2017 09:07 #132543
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Mám to : nvd.nist.gov/vuln/detail/CVE-2014-9686

"The Googlemaps plugin 3.2 and earlier for Joomla! allows remote attackers with control of a sub-domain belonging to a victim domain to cause a denial of service via the 'url' parameter to plugin_googlemap3_kmlprxy.php. NOTE: this vulnerability exists because of an incomplete fix for CVE-2013-7428."

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

10. říj 2017 09:09 #132544
Odpověď od Svatopluk Vít
Moderátor
Je to ze včerejška.... To asi odpovídá.

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Powered by Fórum