Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vícejazyčný web - potřebuju s tim pomoct

vícejazyčný web - potřebuju s tim pomoct 23. zář 2017 13:44 #132372

Zdravim,
poprvé zkouším něco s Joomla a hned na začátku se potýkám s takovými problémy, že už mě to přestává bavit :-] Chci udělat česko anglický web ale nejsem schopen stvořit dvě různá menu aby se opravdu zobrazilo to správné ve správném jazyce.
udělal jsem to přesně jak píšou zde
docs.joomla.org/J3.x:Setup_a_Multilingua...the_Language_Plugins
ale za prvé: ten language switcher je vadný a nezobrazuje žádné volby (jak píšou zde nebo zde). Nechápu že po tolika letech je to stále rozbité. To by se ale dalo řešit spešl odkazem v menu asi...
Za druhé české menu za boha neni vidět i když mám zduplikovaný template na dva styly czech a english a v "assignment" mají přiřazené správně menu.
Byl by někdo ochoten se mi na to podívat? Beztak to bude nějaká jednoduchá kravina kterou jen nechápu protože jsem lama a noob :)
  • McVitas
  • Uživatel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

vícejazyčný web - potřebuju s tim pomoct 23. zář 2017 18:17 #132373

No předně při instalaci se Tě instalátor rovnou ptá, zda bude web vícejazyčný a pak vytvoří co je třeba. Pokud začínáš, Vrátil bych se k instalaci a vytvořil to znova.

Držím palce

HonzaG
  • honzag
  • Moderátor
  • Obdržená poděkování 594
::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

vícejazyčný web - potřebuju s tim pomoct 24. zář 2017 12:58 #132380

Tak už to funguje! Ale mám samozřejmě další problém. Pro tu znovu konfiguraci jsem stáhl novou Joomlu 3.8. Multijazyky tam jsou, ale Lt app showcase theme s joomla 3.8 asi neni compatible takže např
error Notice: Undefined property: stdClass::$rating in C:\inetpub\wwwroot\smartphones\templates\lt_app_showcase\html\com_content\category\blog_item.php
a taky mu chybí libraries/joomla/document/html/renderer/head.php
Tak to asi zkusim znovu s Joomla_3.7.5 holt...
  • McVitas
  • Uživatel

vícejazyčný web - potřebuju s tim pomoct 24. zář 2017 15:38 #132383

Aktualizace existují proto, aby odstraňovaly chyby. Zrovna J3.8 opravuje bezpečnostní chyby a jedna se dokonce táhne už od verze J1.5...

Jestli vám nechodí nějaká šablona, tak použijte jinou, nebo počkejte až ji autoři upraví. A nebo se podívejte do její dokumentace. Nepotřebuje náhodou pro svůj provoz nějaký framework? Máte opravdu vše nainstalované?
  • Bong
  • Admin
  • Obdržená poděkování 2440
I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Vygenerováno za 0.077 sekund

Nové možnosti

Fórum umožňuje využít službu Tapatalk z vašeho mobilního zařízení.

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 530 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu