Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea JoomlaBundle (Světově první ALL in ONE balíček)

08. kvě 2017 02:28 - 08. kvě 2017 02:32 #131304
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No hochu, možná bych debatu stočil jinam. Vzhledem k tomu, že vidím počet Tvých postů, tak bych se zeptal, jak moc velké zkušenosti s Joomlou máš Ty?
Dále jak velké zkušenosti máš se supportem?

Když vezmu jen selský rozum, tak každá šablona představuje cca 1MB dat. Rozšíření taky, takže Tvůj instalační balíček bude mít kolik? 1,5GB? A při tak velkém množství šablon a rozšíření se mi obden něco zaktualizuje a předpokládám, že automaticky a povinně, protože jinak mám po měsíci web děravý jak řešeto.

Takže, i když web nenavštíví ani jeden člověk, bude generovat slušný trafic. No to budou mít webhostingy radost:-/

Další problém je, že se v tom Tvůj zákazník bude muset vyznat.

Pak je tu problém kvalifikované a rychlé podpory - pokud má být web na pár kliknutí, tak musíš mít mraky věcí přednastavené, ale pro každou šablonu jinak - odhadem se dostáváme k 25.000 variantám vzájemně odlišných a vylučujících se nastavení + multijazykové weby, takže ještě násobíme touto proměnnou

A to nechci probírat další "problémy".

Tvá snaha je jistě chvályhodná, ale počet příspěvků napovídá, že komunita nesdílí Tvé nadšení a není to proto, že by myšlenka byla hloupá, ale nikomu se nezdá udržitelná a investovat do projektu, který za půl roku skončí? To si dám radši pár piv:-)

A Tvá odpověď, že plnohodnotné odpovědi budou až před vydáním taky nikoho nemotivuje. Takže pokud chceš uspět, vybuduj si nejdřív jméno, jako odborník na Joomlu, nebo sepiš pořádně nosný projekt, jak to má vypadat a fungovat - taky demo by bylo pěkné a pak se prachy jistě pohrnou.
Ale i já se ředím ke skeptikům a to ze dvou důvodů:
- sám jsem vytvořil balíček Joomly se šablonami a komponentami a udržoval ho v rámci hostingu několik let
- četl jsem Jak pejsek a kočička vařili dort

Jak vidíš podobný nápad měli již před Tebou. Ale pokud ho dotáhneš do finále, myslím, že mluvím i za ostatní, rádi se Ti omluvíme:-)

PS: Rozpočet máš podstřelený

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

15. kvě 2017 16:47 - 15. kvě 2017 16:55 #131387
Odpověď od Danie
Uživatel
Bylo otestováno celkem všech 6 Premium Page Builderů, které v současnosti jsou k dispozici pro Joomla! CMS.
Ani jeden nelze bohužel v tuto chvíli doporučit - tomu odpovídá velmi nízké hodnocení a chybějící vlastnosti.

Kompletní porovnání: joomlabundle.com/comparison/joomla-page-...-comparison-may-2017

Bohužel, Všechny Page Buildery v Joomla! světě jsou v tuto chvíli velmi špatné tlačítkové mobilní telefony.

15. kvě 2017 16:56 #131388
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja pouzivam 3 pagebuildery a nemuzu si je vynachvalit.

15. kvě 2017 16:59 - 15. kvě 2017 16:59 #131389
Odpověď od Danie
Uživatel
Tak pokud pouze voláte a píšete sms, tak chápu, že Vám tlačítkový mobilní telefon vyhovuje.

15. kvě 2017 17:48 #131391
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
Takováto míra arogance a nadutosti tady není moc obvyklá.

15. kvě 2017 19:58 - 15. kvě 2017 20:02 #131397
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Danie napsal: Tak pokud pouze voláte a píšete sms, tak chápu, že Vám tlačítkový mobilní telefon vyhovuje.


Pujcim si Hulanovu prezdivku. Ty picmulinku, kdybys aspon nepsal nesmysly... Pagebuildery jsou lepsi, nez 10 template dohromady s desitkami rozsireni. Kdybys je znal, tak tak blbe nekvakas. Tobe se to jinak napsat neda. Zatim jsi ukazal jen blby nebo namachrovany kecy, jinak nic, ty smudlo.

Nez zacnes kvakat dal, tak se prvne podivej, co za lidi, ti tady prede mnou vubec odpovidali. Samozrejme vim, ze o nich nevis, tak si najdi, kdo jsou... a vubec do toho neberu me, ja jsem jen obycejny uzivatel.

Powered by Fórum