Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

práva a obsah

20. čvn 2016 13:22 #127338
Odpověď od Bong
Moderátor
Kdyz si to prectete, tak je tam v principu to co chcete. Misto public pouzijte registered...
Myslim, ze kdyz si to zkusite nastavit, tak vam ten princip bude jasny...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. čvc 2016 09:25 #127456
Odpověď od Josef Kynera
Uživatel
Tak ted jsem trochu zmaten. v odkazovanem clanku ma byt nadrazena uroven public a ted tu pisete, ze ma byt Registered.
Pokud sem pochopil spravne, uživatel musí mit stejne zarazení do skupin uzivatelu, jako i uroven pristupu musi mit stejne zarazeni do skupin uživatel?

01. čvc 2016 11:23 #127457
Odpověď od Josef Kynera
Uživatel
at to zkousim jakkoliv, pokazde se omezene skupine ukaze veskery obsah.

01. čvc 2016 11:55 #127458
Odpověď od Bong
Moderátor
Registered aby byl obsah pouze pro přihlášené. Filtrovat obsah lze pouze pro přihlášené uživatele. Také když to zkoušíte, musíte se přihlásit jako uživatel A nebo jako uživatel B...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

01. čvc 2016 13:08 - 01. čvc 2016 13:09 #127459
Odpověď od Josef Kynera
Uživatel
tak to jsem blbe pochopil.
mam dve skupiny ... registered (A) a personal (B) ... obe jsou na stejne urovni - nadrazena skupina je public, coz je spravne.
samozrejme se hlasim jako uzivatel B s jednou skupinou Personal. pak mam uroven personal, ve ktere mam zarazenou skupinu Personal.
jenze kdyz se prihlasim jako Personal (B), tak vidim obsah i urceny pro registered (A). vetsina clanku ma uroven Vsichni, ve ktere jsou zaskrtle skupiny Personal a Registered. kdyz v urovni Vsichni vynecham Personal, tak se mi zobrazi error page .403. samozrejme mam vytvoreny jeden clanek na urovni Personal. Clanek je zarazen v kategorii, která ma uroven na Personal.
sem z toho zmateny

Powered by Fórum