Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úvodní vzhled stránky

31. bře 2015 22:29 #121198
Odpověď od Bong
Moderátor
Jako v kterékoli jiné komponentě i zde najdete nastavení po kliknutí na tlačítko MOŽNOSTI (zpravidla v Ovládacím panelu komponenty vpravo nahoře).

Nastavení všeho okolo shopu (včetně všeobecných podmínek) najdete v Možnosti Phoca Cart...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

22. dub 2015 13:56 #121559
Odpověď od Sára
Uživatel
Chtěla bych se zeptat, ke svému e-shopu, bohužel nechápu, mám v joomle asi nainstalované nějaké Chytré hledání, ale nevím jestli to není náhodou součástí Phoca Card a při vložený na můj e-shop to hledá pouze slova v článkách, ale né v produktech. Nevím, kde se to dá nastavit a jestli se to vůbec dá nastavit.

Také bych se chtěla zeptat, na kliknutí ikonky Produkty nebo Objednávka, zmizí celá lišta nahoře a dostat se k ní jde pouze tlačítkem zpět, též nevím, co je kde nastaveno špatně, protože jsem si nastavila, aby se ukazovala na všech stránkách, ale bohužel, zde se nezobrazuje.

Budu moc vděčná, když mi poradíte, kde dělám chybu :(.

Předem děkuji moc za odpověď.

www.eop002.malestranky.cz

Powered by Fórum