Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Dvojí přihlášení a chyba 1044

20. srp 2014 10:03 #117515
Odpověď od Bong
Moderátor
Ještě se podívejte na nastavení složek TMP a LOG (LOGS).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. srp 2014 10:31 #117516
Odpověď od Karel
Nováček
Koukal jsem na to a myslím, že to mám nastaveno správně.

Jinak problém s dvojím přihlášením je již vyřešen po konzultaci s podporou forpsi.

Problém byl v tom, že jsem se snažil přihlásit na adrese "mojedomena.cz/administrator." Když jsem ale zadal " www.mojedomena.cz/administrator ", tak přihlášení proběhlo korektně a v administraci vidím skutečně jenom jednoho správce. Příčina prý byla v tom, že po zapsání "mojedomena.cz/administrator" tak došlo po přihlášení k přesměrování na www, kde jsem však nebyl autorizován.

Bohužel druhý problém, kdy nejsem schopen nic změnit v Globálním nastavení stále přetrvává. Tedy pustit například stránky On-line stále nejde a hodí mi to chybu 1044

20. srp 2014 13:41 #117517
Odpověď od Bong
Moderátor
Ještě bych se podíval, jak psal Cony, na CHMOD configuration.php jestli je aspoň 644.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. srp 2014 14:11 #117518
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Já bych se podíval, zda opravdu máte všechno správně nastavené v configuration.php (přístup do DB). Takto z dálky se zdá, že si saháte do původní DB na staré doméně (číst lze, ale zapisovat ne).

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

20. srp 2014 14:16 #117520
Odpověď od Karel
Nováček
Rozumím, pokusím se to vše ještě jednou projít a překontrolovat. Každopádně jsem teď vše smazal a instaluji znova. Tak snad to tentokrát dopadne dobře. Snažím se dát na vše pozor ...

No uvidíme :P

20. srp 2014 15:19 #117521
Odpověď od Karel
Nováček
tak jsem totálně nasr... :angry:

Vše jsem znovu přeinstaloval,
- CHMOD oprávnění mám nastavené na 755
- práva složek se mi ukazují jako "Lze měnit" včetně configuration.php
- složky TMP a LOG nastaveny správně (cestu vidím v configuration.php)
- myslím že i co čtu z configuration.php, tak cesta a přístupová práva do databáze jsou správně nstavená

Tak nevím :(

Powered by Fórum