Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Štítky - umístění

01. srp 2014 14:32 #117319
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja si porad nemuzu zvyknout na to tvoje vykani, uz jsme si tykali. Zakladni sablonu nezkusim, mam odinstalovany vsechno zbytecny a zkusebni web mne nejede. Zkusim napsat vyvojari Intensedebate, aby se radily komentare az nakonec stranky. Treba to bude snazsi cesta, nez se rypat v sablone.

01. srp 2014 14:38 #117320
Odpověď od Cony
Moderátor
:cheer: Asi jooo, já všem radši vykám, čert ví koho bych se dotkl, a navíc kdybych si na to zvykl, mohl bych začít tykat i zákazníkům na officiálním hlepdesku :) Tak u tebe si budu snažit zapamatovat tykání :)

Myslím že komentářový plugin s tím nic nesvede, nevím tedy jak je dělaný, ale spíš bych to opravdu tipl na tu šablonu...

01. srp 2014 14:47 #117321
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
No mozna mas pravdu:). Nemusis si me pamatovat. Mne je jen pak vzdycky blby ti tykat.

Ted jsem zkousel misto toho blogu dat do menu ty stitky a ono to je asi lepsi, nez ten klasickej blog. Takze mozna to predelam na stitky.

Ad komentare- nevim. V nastaveni jsem nasel 3 zajimavy moznosti, ale ani 1 mne vcera nefungovala. Stejne je asi kravina mit stitky nahore. CO jsem je videl, tak je maji skoro vsichnidole pod clankem. Blby je, ze ja je sice mam dole, ale az pod komentarema. A ty ne kazdej cte. Rypat do sablony se mne moc nechce. Za prvni to neumim a firebug mne v tomto pripade nepomuze a za dalsi se mne nechce to rozhazet pri pristich upgradech zase kdovi jak.

01. srp 2014 17:58 #117333
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jeste mam dotaz na stitky. Udelal jsem si modul na webu a povolil jsem zobrazovani cca 17 stitku. Hledal jsem ruzne po netu, kolik stitku je doporuceno zobrazovat, ale nic jsem nenasel. Jaka je podle tebe spravna hodnota, aby to nejak nezatezovalo web a databazi nebo je to jedno a nic to nezatizi?

01. srp 2014 23:19 #117338
Odpověď od Cony
Moderátor
Tak to ti neporadím, osobně bych štítky nasadil v takové míře, aby se mi to vizuelně líbilo a bylo to uživatelsky únosný a přívětivý...

01. srp 2014 23:22 - 01. srp 2014 23:24 #117339
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja s nima nemam zkusenost. Dal jsem jich tam cca 17 a vypada to ok. Otazka je, jestli to nejak nebude zasirat nebo zatezovat databazi. Netusim totiz, jak to vlastne funguje.

Jen me trosku prekvapilo, ze jak si dam vypsat nejaky stitek, tak to meni CSS sablony. To me dost stve a nevim, co s tim.

Powered by Fórum