Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Radon Gallery, RADON Template

25. čvc 2014 09:37 #117172
Radon Gallery, RADON Template od Jakub
Uživatel
Ahoj, potřeboval bych poradit:
1. small gallery v RADON Template. Vždycky když na stránkách otevřu fotku tak ztmavne celá stránka po pohybu myši nachvilku zesvětlá (standartní zobrazení) a pak zase ztmavne čím to můžu odstranit? ( www.tulkovi.cz/svatba )
2. Používám EasyPHP-DevServer-14.1VC9. Při nakopírovaní joomla RADON přímo do složky: localweb mě přestane fungovat slider - celej se rozsype po celé stránce. Jestli ho dám do "podsložky (svatba) tak vše funguje normálně. Něco mě tam chybí?

Díky za rady

25. čvc 2014 11:33 - 25. čvc 2014 11:38 #117174
Odpověď od Bong
Moderátor
2. Nekopírujte. Pro přenos a obnovení použijte Akeeba Backup a kickstart.php. Jinak ten problém bude vždy mezi počítačem a židlí.Mimochodem v podsložce byste to mít měl. Co budete dělat až bude třeba mít těch webů 20?

1. Ztmavnout má, ale pod obrázkem. Proč si nestáhnete Shaperu Quickstart Pack Joomla 3 a nenainstalujete? Pak vám stačí smazat demo obrázky a články, nakopírovat tam ty vaše a je to. Hledáním strávíte víc času

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

25. čvc 2014 11:59 #117176
Odpověď od Jakub
Uživatel
Quickstart pack jsem si nainstaloval a pomocí něj to nahrál a právě do galerie jsem nakopíroval ty obrázky. Vše fungovalo, ale při druhým použití (boužel 1.web jsem si pokazil) mě to tmavne nad fotkama. Akeeba Backup mě nejde nahrát < Vyskytla se chyba při nahrávání souboru na server > Řídil jsem se pomocí tohoto návodu:
www.siteground.com/tutorials/joomla/akeeba-backup.htm

Powered by Fórum