Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

J! 3.0.2 - problém s registrací

14. úno 2013 00:38 #103991
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Zapol som hlásenie chýb na Maximum a ladenie vypol ale nezobrazuje mi žiadne chybové hlášky, naďalej sa po kliknutí na "vytvoriť účet" zobrazí len prázdna biela plocha, preposlanie hesla, login, preposlnaie username ide v poriadku, ale napríklad ani úprava profilu superusera nejde. Už sa s tým trápim 2 dni, pozerám anglické fóra a riešenia podobných problémov ale žiadny u mňa nebol úspešný. Šablónu som inštaloval so zapnutou ftp vrstvou, obsahuje všetky súbory ktoré boli v zipe, no pri iných šablónach registráciu spustí...verziu joomly mám teraz už 2.5.8. Neviete čo by s tým teda mohlo byť?

14. úno 2013 08:01 - 14. úno 2013 10:35 #103994
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to tím, že neposloucháte dobře míněné rady.

1. tip
  • změňte hosting za nějaký pořádný, kde není problém s vlastníky složek a souborů
  • nainstalujte Joomlu načisto znova, nejlépe postupem, který jsem vám doporučoval
2. tip Pozn. Pokud vám i nadále pro správu obsahu nestačí prostředky Joomly a jejích rozšíření a nutně potřebujete pracovat se soubory a složkami přes FTP na problémovém hostingu, použijte WebFTP klient (součást i těch nejmizernějších hostingů), nebo si nějaký souborový manager nainstalujte přímo do Joomly (MijoFTP, eXtplorer,...)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. úno 2013 09:24 #103995
Odpověď od Ondřej Kopal
Uživatel
Zdravím,
abych se pripojil, take jsem podobny problem zaznamenal... Registrace ani zaslani zapomenuteho hesla ci uzivatelskoho jmena nefungovala. Vzdy pouze bila obrazovka bez jakychkoliv chyb... Proto se zeptam, jake komponenty vyuzivate a jaky obsah jste do Joomly pridaval a jakym zpusobem? Protoze u meho kolegy zmineny problem "byl objeven" pri spatne nahranych datech ze stareho webu a to na Joomle 2.5. Po oprave - neboli spravnem postupu pri doplnovani obsahu se zminena chyba neobjevila... Pred nekolika dny jsem tady psal do vlakna postup pri pridavani dat a opravach pristupu k datum... viz zde Snad Vám to pomůže.. Pokud by to byla jina chyba, tak velice rad budu Vase vlakno sledovat:)

14. úno 2013 10:33 - 14. úno 2013 10:36 #103996
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkusím shrnout a doplnit původce fenoménu bílá stránka :

a) nekompletní přenos souborů
b) rozšíření (např. RSFirewall)
c) verze prohlížeče
d) poškozené, chybějící soubory po úpravách webu, nebo hostingu
e) vkládaná reklama od hostingu
f) balast vložený z Wordu (platí hlavně pro front)
g) vypnuté zobrazení chybových hlášek
h) nepřístupné soubory a složky, ať už z důvodu práv a vlastníků, nebo špatně nastavených cest
ch) špatně, nebo nekompletně (zpravidla ručně) migrovaná data do databáze

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. úno 2013 11:06 #103997
Odpověď od Ondřej Kopal
Uživatel
ja bych to shrnul trochu jinak:
Temer vzdy se jedna o nedodrzeni nebo spatny postup pri praci s Joomlou pro dany typ pozadovane prace.... Pokud si clovek prvne prostuduje spravny postup a pak konna, zadny problem jsem nezaznamenal... Nekdo tady kdysi psal - nejhorsi jsou rychle ruce:)

14. úno 2013 11:12 #103998
Odpověď od Stanley100
Začátečník
Ďakujem za odpovede páni, čo sa týka hostingu využívam už dlhodobo váš český myslím že kvalitný gigaserver. Idem vyskúšať pomeniť nastavenia podľa vašich rád, aby som to ešte upresnil, joomlu som nainštaloval nanovo do čistého adresára, bez akýchkoľvek doplnkov a ako prvú vec som vyskúšal spomínané vytvorenie (registráciu) účtu ktoré nešlo. Šablónu som inštaloval klasicky, cez administráciu joomly, správa rozšírení, nahrať balíček, naištalovalo to bez chybových hlášiek.Takže prenos súborov by mal byť kompletný, rozšírenia žiadne, prehliadačov som skúšal viac, úpravy hostingu neboli, reklama myslim že tiež nie, z wordu som nič nevkladal, chybové hlášky sú na max, skúšobne som dal práva na 777 na súbory šablóny, cesty tmp, log sú správne, ale možno sendmail, ak s tým súvisí, tam niečo spomínali na zahraničných fórach (aká je správna cesta na sendmail?), dáta do databázy som nemigroval, mala by byť čistá. Zatiaľ takto, dúfam že už to dám do poriadku..

Powered by Fórum