Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Šablona WarpTheme a SmoothScroll s offsetem

03. čvc 2017 23:40 #131805
Zdravím ctěné členy fora,

už několik bezesných nocí trávím tím, jak vyřešit problém s offsetem u smoothscrollingu mezi jednotlivými stránkami webu.
Mám použitou šablonu WarpTheme (framework je z YooTheme) a Joomla 3.6.5. Stránka má top navbar nastavený jako fixed.

Support u autora šablony selhal s tím,že to vyřešit neumí a řeší to tak, že z podstránky se vždy jen vrátí na hlavní stránku bez scrollování.

Pokud používám anchors v rámci jedné stránky, tak se správně scrollování zastaví pod navbarem (zafunguje správně offset).
Pokud ale jsem na podstránce a chci se dostat zpět na homepage na nějakou kotvu, tak se offset ignoruje a nadpis u kotvy zajede až na top:0 pod navbar.

Je tento problém vůbec nějak řešitelný? Našel jsem spoustu řešení s offsetem, ale vždy to bylo jen v rámci jedné stránky a pokud jsem našel funkční smoothscroll mezi stránkami, tak tam zase nejel offset :(.

Pracovní odkaz je na e-cons.ml-software.cz a projeví se to např. pokud z horního menu přejdu např. na podstránku Reference a z ní se vrátím na homepage např. v menu odkazem Naše služby.

Pokud bude potřeba, tak zajistím i FTP přístup nebo archiv webu.

Díky předem za pomoc. Jsem ochoten se domluvit i úhradě za vyřešení.

Powered by Fórum