Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

špatné zobrazení šablony

19. říj 2016 20:49 #128846
Odpověď od Petr
Uživatel
Já jsem vycházelz nějakého článku na internetu, kde upravovali výchozí šablonu Beez3 a ty se jim zobrazovala při náhledu celá kompletní i s obrázkem. Mě se zobrazuje špatně i ta a tu jsem do joomly neinstaloval ani ji nijak neupravoval.
Já jsem pracoval dřív se starší verzí joomly, s tou trojkou jsem začal až teď, tak právě nevím kde dělám chybu.

Děkuji za pomoc

19. říj 2016 21:23 #128847
Odpověď od Bong
Moderátor
Práce s nastavením modulů do pozic šablony, nastavení a vytváření položek menu a vůbec základní práce s Joomlou se nezměnila. Je to pořád stejný princip.

Myslím, že vám není co poradit. Nějak nainstalujete Joomlu, zapnete SEO SEF a okamžitě se vrtáte v šablonách. Přesně tak se to nedělá.

Řádně nainstalujte Joomlu (pokud potřebujete, tak při její instalaci přidejte ukázková data), nezapínejte SEO SEF, dodejte alespoň nějaký cílový obsah (jak jinak chcete přizpůsobit efektivně vzhled) a teprve potom se věnujte šablonám vzhledu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum