Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Šablona - redukce při přechodu do jiné nabídky

25. čvc 2016 09:32 #127712
Hezký den,

zkusím to dobře popsat. Mám webovky, když se spustí web tak pod menu jsou vidět obrázky. Potřebuji, aby při přechodu na jinou stránku se tyto obrázky již nezobrazovali a o uvolněné místo by se celý obsah webu posunul nahoru.

Určitě to někde jde nastavit, abych řekl zobraz mi něco v css jen když jsi na hlavní stránce.

Díky

25. čvc 2016 09:52 #127713
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den, bez odkazu na web těžko radit. Jsou li obrázky součástí modulu, nechtemodul zobrazit pouze na uvodní stránce webu.

25. čvc 2016 09:58 #127714
Odpověď od Alyothe
Uživatel

25. čvc 2016 10:04 #127715
Odpověď od Martens
Návštěvník
Jen doplním - pokud součástí modulu nejsou, tak je potřeba se podívat např. přes development tools v Chromu, v jakou třídu má tag <div> ve kterém jsou zobrazeny hlavní články a podle toho pak třeba v CSS skrýt ony obrázky. Ono se to asi bude lišit od použité šablony.

Asi by se taky vyplatilo těm obrázkům, které chcete, aby se schovaly, zvolit a přiřadit taky nějakou třídu a na tu se pak odkazovat při schovávání obrázků. Toto bych asi volil já, pokud by to nešlo shodit tak, jak radí Linelab.

Jiné řešení by mohlo být to, že ve všech menuitems, které nejsou odkazem na hlavní stránku, tak přiřadit v administraci v položce "Třída stránky" nastavit nějakou třídu, kterou si zvolíte a pak zase obrázky, které jsou potomky v divu této třídy pak schovat pomocí CSS.

Powered by Fórum