Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fatal error - changing templates

23. říj 2014 15:02 #118612
Zdravim,

mam zinstalovanu verziu 3.3.1 a zasekol som sa v bode, kedy som prepol sablonu (Protostar) na druhu sablonu (Shaper_vocal). Ked refresh-nem stranku hlasi mi chybu:

Notice: Undefined property: JDocumentHTML::$helix in C:\xampp\htdocs\soulsanity\templates\shaper_vocal\index.php on line 21

Fatal error: Call to a member function Header() on a non-object in C:\xampp\htdocs\soulsanity\templates\shaper_vocal\index.php on line 21

Skusal som aj ist do Plugin Manager a najs Plugin pre Shaper vocal, nenasiel som ho tam. Podobnu chybu som videl aj na youtube (cloudaccess), kde to urobilo chlapikovi, ktory viedol kurz. V tom videu si s tym nevedel dat radi ani on. Stalo sa mu to tiez ako aj mne, ked zmenil sablonu.

Viete mi s tym niekto pomoct?

Dakujem

23. říj 2014 18:53 #118615
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
To máte web na lokále, nebo jak jste tu šablonu instaloval?

23. říj 2014 19:16 #118616
Odpověď od Kamil
Uživatel
sablonu som mal ulozenu v dropboxe, z kadial som si vsetko instaloval . web mam u seba.

23. říj 2014 23:19 #118618
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, a nechybí ti něco nainstalovanýho? Většinou tyhle šablony potřebují nějaký framework (komponentu, plugin, ... ), aby byly kompletní, vidím tam chybějící $helix (a tuším, že to je zrovna nějakej framework pro šablony - nevím, jen tuším) :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum