Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Přidání kotvy do linku článku

21. říj 2014 10:30 #118570
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak to Vám já asi neporadím. Osobně bych to řešil úplně jinak, mít vše vlastně na jedné stránce je z mého pohledu trochu nešikovné.

21. říj 2014 11:09 #118572
Odpověď od Michal Hron
Uživatel
Každopádně i tak díky za snahu. Druhá možnost, která mě napadá, je skrytí modulů po otevření článku. Touto cestou jsem se vydal nyní, nicméně také zatím neúspěšně. Pro vysvětlení: vše nad článkem nyní by po jeho otevření zmizelo, samozřejmě kromě hlavičky/patičky. Přiřazení modulů v administraci však na zobrazení/skrytí nemá u mého templatu žádný vliv, ale je to také cesta...

21. říj 2014 11:16 #118574
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já nechci vnucovat svůj názor, ale zmenšil bych ten panel obrázku pod top menu (na malém rozlišení je vidět skoro jen on) a z toho top menu bych volal samostatné články. A bylo by po problémech i do budoucna

22. říj 2014 16:24 #118605
Odpověď od Michal Hron
Uživatel
Nakonec jsem si poradil. Pro případné budoucí řešitele podobného problému jsem to vyřešil instalací Advanced Module Manageru ( goo.gl/KiE0i4 ), který dovoluje nastavit mnohem víc podmínek pro zobrazení/skrytí modulů. Jednoduchou podmínkou jsem tak docílil toho, že se v článcích ostatní moduly nezobrazují.

Powered by Fórum