Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

PROJEKT prosim o pomoc

10. čvc 2018 10:04 #136599
PROJEKT prosim o pomoc od Lukáš
Uživatel
:( Dobrý den ,
potřeboval bych hodně pomoct , mám zadaný projekt a nevím si sním rady , teprve se to učím .
Proto bych potřeboval doopravdy pomoct , proto vás prosím nějakou hodnou duši , je to otázka chvilky .
Spěchá , ale předem děkuju .

10. čvc 2018 12:30 #136600
Odpověď od Bong
Moderátor
Myslim, ze takto frontu zajemcu neziskate. Zkuste to trochu rozvest, co vlastne potrebujete.
A pokud je to skoly mel byste chtit jen poradit a ne to udelat. V pripade komercniho nabidnout odmenu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. čvc 2018 14:14 #136601
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Do nastaveni bookable item pridat novy nepovinny field, kde se vybere N pick up locations ze seznamu locations, ktery je na Configuration/Locations.

Pick up locations itemu by meli byt ve vazebni tabulce #__booking_subject_location, aby se dalo snadno vyhledavat.

V mod_booking_search pridat novy filtr hledani itemu dostupnych na pick up locations. Soucasny filtr locations se nebude pouzivat.

Upravit filtrovani seznamu items podle pick up location tzn. LEFT JOIN na tabulku #__booking_subject_location.

Cart type bude item template.
Toto je zadaní , já vím vše si uvědomuji.

10. čvc 2018 15:54 #136604
Odpověď od Lukáš
Uživatel
Už jsem doopravdy zoufalý a nevím si s tím rady .

10. čvc 2018 17:30 #136607
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, nevím jestli si děláš legraci nebo ne, ale pokud si ji neděláš, těžko ti někdo poradí, pokud bude znát tak 4% informací potřebný k vyřešení úkolu :-(

Pokud někdo má něco vytvořit, zhotovit nebo jen modifikovat, potřebuje na to exaktní zadání.

Tedy místo 100% zadání, které je nutno k vyřešení zadání znát, to vypadá tak na 4%, navíc zprostředkovaného. A pokud v podstatě neexistuje zadání, pak je těžký alespoň trochu poradit. Je to něco jako: "Něco někde někdy mám udělat, aby to dělalo něco jako něco tam jinýho úplně přesně jak to dělá něco vedle něčeho, když se na to aplikuje v některou dobu nějaká věc".

Jestli např. někdo tohle rozluští: "Cart type bude item template", pak klobouk dolů. Já osobně bych rád poradil, ale vůbec netuším, o čem je tady řeč. :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Lukáš

10. čvc 2018 20:25 #136609
Odpověď od Bong
Moderátor
Jediné co jsem pochopil je, že se jedná o úpravu Book it! od Artio.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum