Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nový článek

09. čvc 2018 10:01 #136563
Nový článek od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj komunito,
z ničeho nic se mi objevuje chyba, když chci přidat nový článek nebo upravit stávající.

V příloze posílám screen.

Jedná se o J! 3.6.4. Nemohu aktualizovat, protože mi to vyšší Joomla než 3.6.5 kompletně rozhodí vzhled a šablona již není aktualizovaná. Pracuji na nové šabloně, ale do té doby bych rád zprovoznil ty články.

Díky za odpovědi

klucon
Přílohy:

09. čvc 2018 14:34 #136568
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

zkus si zapnout php error reporting na maximum nebo se podívej do errorLog na přesnou chybovou hlášku, aby jsi věděl, která část ti tu chybu dělá ( www.phoca.cz/documents/16-joomla/336-how...g-php-errors-on-site ). Pravděpodobně něco zastaralýho volá funkci, která už neexistuje - zde je podobný případ:
forum.joomla.org/viewtopic.php?t=955135

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

10. čvc 2018 18:24 #136608
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
zapnul jsem si hlášení chyb na maximum a zároveň jsem povolil ladění chyb a zobrazilo se mi:

JHtmlJquery::token not found.
Call stack
# Function Location
1 JApplicationCms->execute() JROOT/administrator/index.php:51
2 JApplicationAdministrator->doExecute() JROOT/libraries/cms/application/cms.php:261
3 JApplicationAdministrator->dispatch() JROOT/libraries/cms/application/administrator.php:152
4 JComponentHelper::renderComponent() JROOT/libraries/cms/application/administrator.php:98
5 JComponentHelper::executeComponent() JROOT/libraries/cms/component/helper.php:380
6 require_once() JROOT/libraries/cms/component/helper.php:405
7 JControllerLegacy->execute() JROOT/administrator/components/com_content/content.php:21
8 ContentController->display() JROOT/libraries/legacy/controller/legacy.php:702
9 JControllerLegacy->display() JROOT/administrator/components/com_content/controller.php:52
10 ContentViewArticle->display() JROOT/libraries/legacy/controller/legacy.php:664
11 JError::raiseError() JROOT/administrator/components/com_content/views/article/view.html.php:58
12 JError::raise() JROOT/libraries/legacy/error/error.php:277

Nějak nemohu přijít na to, co by tu funkci mohlo volat :(

12. čvc 2018 20:59 #136626
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jaký výchozí editor používáte? JCE nebo něco jiného?

Může to dělat nějaký plugin který proacuje v editoru, můžete podezřelé zkusit vypínat.

Neměnil jste verzi PHP?

12. čvc 2018 21:19 #136628
Odpověď od klucon
Pokročilý uživatel
ano, používá se JCE, ale ten je nainstalovaný od začátku, co jsem ten web postavil.
mno udělal jsem si pro test zálohu webu a nainstaloval na jiné subdoméně, celou jsem ji zaktualizoval a vše funguje jak má..

Takže se něco pokazilo zničeho nic. Jen dodám, že všechny komponenty a nebo šablony byly řádně zaplacené a nic nepochází z černého trhu..

Přesto mám podezření na Jcomments, Je to silně zastaralá komponenta a házelo mi to různé chyby po zapnutí bugu.

Ale tak zatím si stavím web na té jiné subdoméně, kde jsem odinstaloval nepotřebné pluginy, komponenty a moduly.

Powered by Fórum