Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Jednoduchá administrace - OS Content

19. čvn 2018 11:19 #136402
Jednoduchá administrace - OS Content od Martin70
Zkušený uživatel
Ahoj. Stále (už několik let) hledám nějakou jednoduchou administraci pro klienty, kteří na vytvořený web chtějí dávat svoje články. I když jsem udělal ořezaný JCE profil s pár nástroji, omezil práva kategorií i složek, nastavil automatické oříznutí obrázků a maximálně to zjednodušil, stále to není ono.

Líbilo by se mi něco podobného, jako je OS Content: www.joomlashack.com/joomla-extensions/oscontent/

Zadat do formulářového pole Titulek, Intro text a text článku a mít tam pouze dva-tři nástroje (tučné, seznam, link,..) a mít možnost připojit obrázek, který by se zmenšil, ořízl a zarovnal v článku na předem zadanou velikost.

Nevíte někdo o nějakém podobném rozšíření, jako je ten OS Content? Honzo H13, nedalo by se to naprogramovat? Kolik by to stálo?

Díky.

19. čvn 2018 12:19 - 19. čvn 2018 12:20 #136403
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Předpokládám, že mluvíte o editaci nebo přidání článku z frontendu.

Já bych to možná řešil v K2. Zde se dá docela dobře nastavit, co se má dát editovat v kartě úprav.
Navíc se celý formulář dá lehce upravit v šabloně K2, v souboru itemform.php.
Přidaný obrázek se zpracuje dle nastavení K2.

asi je i jednodušší řešení, ale tohle mě napadlo jako první.

19. čvn 2018 14:02 #136406
Odpověď od H13
Admin

Honzo H13, nedalo by se to naprogramovat?

Je to jen o čase, který je bohužel momentálně nedostatkovým zbožím :-( :-(

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. čvn 2018 20:09 #136409
Odpověď od Noro
Začátečník
Mne sa osvedčil EasyArticles
stackideas.com/easyarticles
Poděkovali: Bong, Martin70

20. čvn 2018 08:01 #136413
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

lacerta napsal: Mne sa osvedčil EasyArticles

Díky, to vypadá velice dobře, koukal jsem na demo. Dá se to nějak konfigurovat a nastavit práva, aby mi třeba lidi nedělali nové kategorie? Ale jinak zatím asi nejlepší, co jsem viděl.
Ono to na Joomla Extensions nemá ani jedno review a score (což se divím) a já si to většinou řadím podle počtu reviews když něco hledám takže jsem až k tomuto nedošel.

20. čvn 2018 11:24 #136415
Odpověď od Noro
Začátečník
Je k tomu demo:
Demo
Pracuje to priamo s Joomla článkami. V nastaveniach sa dá vybrať zjednodušený editor, alebo aj vlastný editor (JCE, ...)
Prihlásený užívateľ si môže vyberať z prednastavených vzorov pre rôzne typy článkov.
Veľmi veľa sa dá urobiť z frontendu.

Noro

Powered by Fórum