Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

akeeba backup

24. kvě 2018 12:09 #135949
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Ano vyzkouším, bohužel si myslím, že bude chyba způsobena přesunem stránek. Na subdoméně normálně fungovala. Na zálohu mám dostatek místa. Zapomněl jsem možná ještě uvést, že při od instalaci proběhlo že systém nenašel cestu k nějakým třem souborům tak nemohly být odinstalovány. Bohužel jsem si je nezapsal.

24. kvě 2018 12:18 #135951
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu se ztracim v tom co vlastne resite. Nefunguje Akeeba Backup?

Na subdomene ano? Zazalohujte tedy web na subdomene a kliknete na tlacitko Pruvodce presunem stranek. A nasledne si stranky presunete spravne......

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. kvě 2018 12:34 #135952
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Jak jsem psal v úvodu, nepoužil jsem Akeebu při přesunu ze subdomény na ostrou doménu a subdoménu jsem zrušil.
Po tomto přesunu se bohužel vyskytly výše jmenované potíže. Na subdoméně Akeeba fungovala.
Moc děkuji.

24. kvě 2018 14:33 #135956
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych porosit. Bylo by řešením přes FTP smazat všechny soubory týkající se Akeeby a nainstalovat ji znovu?
A které soubory a kde jsou v Joomle všude zapsané?

Moc všem děkuji Milan

24. kvě 2018 19:58 - 24. kvě 2018 20:00 #135966
Odpověď od Bong
Moderátor
Když jste komponentu znovu nainstaloval, tak by odinstalovat měla jít bez problémů a bez chyb.
Instalační balíček Akeeba Backup obsahuje více součástí, jaké to jsou a kde jsou nainstalovány zjistíte prozkoumáním balíčku.

Mimochodem ta Joomla byla přesunuta jakým způsobem?
Zálohu Akeeba Backup ze subdomény máte, ne?
Hosting máte jaký?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. kvě 2018 21:17 #135967
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, děkuji za odpověď.
Zálohu Akeeba Backup ze subdomény mám ale ne aktuální.

Hosting mi umožňuje přepsání adresářů. např. subdomena.domena.cz na domena.cz a naopak a takto jsem postupoval i v tomto případě. Vše proběhlo OK. Když jsem ale chtěl provést zálohu tak se nic nedělo. Provedl jsem tedy odinstalaci při které mi to zahlásilo, že nemohly být odinstalovány některé soubory Akeeby, ke kterým se nenašla cesta. A další hláška oznamovala že odinstalace proběhla OK.

Nainstaloval jsem ji tedy znovu a nic se nezměnilo, proto uvažuji o nalezení všech souborů Akeeby a přes FTP je odstranit a znovu vyzkoušet instalaci.

Moc děkuji Milan

Powered by Fórum