Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odinstalovaná ReCaptcha

21. kvě 2018 13:26 #135799
Odinstalovaná ReCaptcha od Cufe
Admin
Ahojte, mám takovej oříšek. Kamarád si odinstaloval z webu ReCaptchu a zeptal se mě, zda lze nějak vrátit do webu zpět. Hledal jsem na netu a zkoušel i github, zda je tam nějaká instalačka (vycházel jsem z toho, jako když si mohu doinstalovat do jádra com_weblinks). Je nějaká možnost, jak do webu nacpat plugin Capcha - ReCaptcha zpět? Já třeba ani nevěděl, že lze odinstalovat, měl jsem zato, že je uzamknutá, no není. případně lze ji nějak vypreparovat z globalní instalačky a "oživit"? Zkoušel i upgradovat na poslední verzi J3!, ale bez úspěchu. Díky za váš názor/radu/zkušenost.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

21. kvě 2018 13:57 #135802
Odpověď od Bart
Moderátor
Předpokládám, že to bude platit i pro Joomlu 3.x : Reinstalling deleted Joomla 2.5 core extensions
Poděkovali: Cufe

22. kvě 2018 01:03 #135825
Odpověď od Cufe
Admin
Díky Barte, předám, uvidím, co vykouzlí :-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum