Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nenačítá se text u administrace

22. kvě 2018 13:34 - 22. kvě 2018 15:11 #135837
Odpověď od Bart
Moderátor
Pravděpodobně jste toto rozšíření - Sellacious (musel mít někdy) nainstalované.
Alespoň to Joomla! (pravděpodobně i správně) hlásí, chybějící (či poškozené) tabulky a "rozhodilo" to celý web. Proto taky zazněla tato otázka.

Pro opravení by mělo stačit odstranit danou tabulku, pokud se nepletu... Proto Vám taky web začal "fungovat". Naintalované rozšíření "opravilo" tabulku (která taky patřila téměř s jistotou tomuto rozšíření...).

Pokud chcete poradit dále, zapněte si ladění systému a dejte sem chybovou hlášku (dával jsem Vám screen, jak toto zapnout). Vy jste měl zapnuté ladění jazyka (tzn. které jazykové soubory se nahrávájí, co je přeloženo a co není; to Vy nepotřebujete).

Snad Vám někdo poradí dále... Myslím si, že někde bude kolidovat nějaké rozšíření (pouze domněnka, kterou lze asi ověřit postupným vypínáním rozšíření třetích stran).
Poděkovali: Jiří

22. kvě 2018 18:30 #135844
Odpověď od Jiří
Uživatel
zapnul jsem to a tady jsou nějaké screeny




Přílohy:

23. kvě 2018 18:49 - 23. kvě 2018 19:13 #135886
Odpověď od Bong
Moderátor
Problém byl vyřešen. Joomla s tím neměla nic společného.

Cokoliv v modálním okně nebo s iframe (třeba Správce medií) bylo nepoužitelné a dala se dohledat chyba:
Code:
Load denied by X-Frame-Options: administrator/index.php?option=com_content&view=article&tmpl=component&layout=modal does not permit framing.

Hosting má nastaveno X-Frame-Options DENY v konfiguraci SSL.

Strašně nerad si dopisuji s hostingem, proto jsem zvolil úpravu .htaccess. Stačilo přidat řádek:
Code:
Header always unset X-Frame-Options

Díky erstovi za trknutí: www.joomlaportal.cz/forum/62-joomla-2-5-...frame-options#132610

EDIT: informace hlavně pro Barta: rozšíření Sellacious na webu skutečně bylo. A přestože bylo opětovně nainstalováno a následně odinstalováno, tak soubory na webu zůstaly a to způsobilo některé sekundární příznaky a problémy.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Cony, Bart, Jiří

Powered by Fórum