Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Email administrátorovi pri zmene user profilu

04. dub 2018 14:52 #135019
Ahojte.
Je nejako možné v Joomle 3.8 zapnúť notifikácie adminovi pri každej zmene profilu užívateľom?
Mám vo formulári niekoľko políčok, kde si môžu užívatelia doplňovať údaje podľa potreby a preklikávať každého usera či si niečo nezmenil je dosť únavné.
Ideálne by bolo, keby mi došiel email pri každom stlačení tlačidla "Odoslať profil".

Ďakujem za prípadné rady.

04. dub 2018 17:00 #135022
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
nevím, zda na to existuje nějaké rozšíření zkuste zde

pokud ne, pak si poslání emailu dopsat do formuláře v edit.php z com_users, profile.
Samozřejmě si udělat přepis tohoto souboru v šabloně

05. dub 2018 08:39 #135035
Odpověď od marrac
Uživatel
Ďakujem za odpoveď.
Medzi tými modulmi som nenašiel nič vhodné a v tom kóde som sa stratil, lebo netuším čo tam mám upraviť, takže sa s tým asi nepohnem.

05. dub 2018 19:46 - 05. dub 2018 19:47 #135044
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
při odeslání formuláře si funkcí mail() poslat požadované informace

05. dub 2018 22:13 #135045
Odpověď od Cony
Moderátor
No ono to místo v tom edit.php není úplně to pravé. edit.php je šablona pro zobrazení editačního formuláře, tedy volá se v okamžiku kdy si uživatel ten formulář otevře, a ne až v okamžiku uložení.

Aby jste postihl to co potřebujete, musel by jste si napsat plugin, který by reagoval na uložení profilu. A nepoužívat přímo funkci mail z php, ale lépe funkce zabudované v Joomle .

Nicméně, když projdete JED, možná něco najdete. Rychlým hledáním třeba zde .

17. dub 2018 14:13 #135171
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Kdysi jsme měli v EasySoftware na tohle napsaný systémový plugin, který upozorňoval admina, když si někdo editoval svůj profil.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum