Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Facebook comments plugin - zoufalství

09. bře 2018 22:47 #134592
Odpověď od ivan
Začátečník
to jsem si myslel, že je to otázka minimální změny nastavení, či dvou klikú, děkuji za pomoc, ale to nevím jestli tohle je cesta pro mně :) ale vyzkouším kam až mně môj mozek pustí

09. bře 2018 23:04 - 09. bře 2018 23:21 #134593
Odpověď od ivan
Začátečník

Cony napsal: Je to otázkou META dat.
Zkuste n3t METa plugin , zatím není oficiální release, ale funguje.
Jak bude sdílení na FB vypadat můžete otestovat v Sharing Debugger


vyzkoušel jsem, sice v debugeru ukazuje pořád stejný obrázek, když dám ale sdílet článek je tam obrázek z článku super, ale zase to rozhodilo písmo, kódovaní u zdíleného příspěvku

edit: u nekterých článkú to hodí obrázek z článku no rozhodí písmo kódování, u njěkterých ponechá dobré písmo no pořád tam cpe ten stejnej obrázek

www.iskraholic.sk/index.php/51-zlu-jesen...menit-na-vybornu-jar

09. bře 2018 23:36 - 09. bře 2018 23:38 #134594
Odpověď od H13
Admin
Zkus se podívat na Phoca Open Graph Plugin:

www.phoca.cz/phoca-open-graph-plugin

existuje ve variantě "content" pro články ale také pro celou stránku ve variantě "system"

To, jaké obrázky se sdílejí, je popsáno zde:
www.phoca.cz/documents/70-phoca-open-gra...images-in-open-graph (vlevo je přepínač jazyků, tak si to můžeš přečít is v češtině)

A pro komentáře nebo share ikony můžeš použít:
www.phoca.cz/phoca-facebook-comments-module

Demo zde:
www.phoca.cz/news/963-phoca-guestbook-3-0-7-released

sdílení obrázků se řídí podle meta tagů.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: ivan

10. bře 2018 02:08 #134595
Odpověď od Cony
Moderátor

ivino napsal: vyzkoušel jsem, sice v debugeru ukazuje pořád stejný obrázek, když dám ale sdílet článek je tam obrázek z článku super, ale zase to rozhodilo písmo, kódovaní u zdíleného příspěvku

edit: u nekterých článkú to hodí obrázek z článku no rozhodí písmo kódování, u njěkterých ponechá dobré písmo no pořád tam cpe ten stejnej obrázek

Zkuste stáhnout aktuální verzi a přeinstalovat.
V nastavení pluginu se dá nastavit výchozí obrázek, pro ne článkové stránky.
To že tam je furt ten starý obrázek je kvůli cache FB, V tom debuggeru je tlačítko Scrape again, to natáhne popis znovu.

10. bře 2018 20:54 #134596
Odpověď od ivan
Začátečník

H13 napsal: Zkus se podívat na Phoca Open Graph Plugin:

www.phoca.cz/phoca-open-graph-plugin

existuje ve variantě "content" pro články ale také pro celou stránku ve variantě "system"

To, jaké obrázky se sdílejí, je popsáno zde:
www.phoca.cz/documents/70-phoca-open-gra...images-in-open-graph (vlevo je přepínač jazyků, tak si to můžeš přečít is v češtině)

A pro komentáře nebo share ikony můžeš použít:
www.phoca.cz/phoca-facebook-comments-module

Demo zde:
www.phoca.cz/news/963-phoca-guestbook-3-0-7-released

sdílení obrázků se řídí podle meta tagů.


tak jsem to vyzkoušel a nic se nezměnilo, do každé záložky( možnosti článku, doporučených i kategorie) v nastavení jsem dal cestu k obrázku ale nic, skusil jsem i modul phoca facebook commnents no ten komentáře nezobrazil vúbec, zajímavý je že u nekterejch článkú zobrazí při share obrázek z článku ale rozhodí kódovaní nadpisu a u jinejch pořád cpe ten samej obrázek, kterej z článkem nic nemá ale písmo nadpisu je OK

11. bře 2018 00:46 #134598
Odpověď od Cony
Moderátor
To "kódování" se rozhodí proto, protože máte editor nastaven na používání html entit, tj. veškerá čeština se překládá do znaků type á apod. V n3t META by to už mělo být upraveno.

Ad žádná změna - jak jsem psal výše, FB výsledky cacheuje, aby se změny projevili musíte do toho share debuggery a kliknout na Scrape again.

Powered by Fórum